S Dove vykouzlíte úsměv celé rodině

redakce
22. Listopad 2018

Nakupujete vánoční dárky na poslední chvíli, nebo patříte k těm, kteří mají dárek pro každého člena rodiny už v listopadu nakoupený a zabalený? Ať tak či tak, měli byste myslet na to, že
nejen ženy, ale i muži ocení dokonalou péči. Vánoční dárky by měly především pohladit po duši a povzbudit. Díky dárkovým kazetám a kosmetickým taškám plných té nejlepší kosmetiky
potěšíte nejen ženskou, ale také mužskou část své rodiny.

Dove přináší hýčkající péči ve formě voňavých krémů, vyživujících mlék a jemných gelů, které promění každodenní očistnou rutinu v potěšení. Udělejte radost svým nejbližším a darujte jim k Vánocům přípravky Dove, díky kterým bude jejich pokožka i vlasy hedvábně jemné a vyživené.

Pro maminku, která miluje skvělou vůni kokosových ořechů a která si na konci dlouhého dne ráda dopřeje dlouhou koupel. Nic jí neudělá větší radost než dárková kazeta plná právě její oblíbené vůně. Kazeta Dove Restoring Ritual Coconut se setem na manikúru obsahuje:

Dove sprchový gel Purely Pampering kokosové mléko a květy jasmínu 250 ml, Dove krém na ruce Restoring Ritual s kokosovým olejem a mandlovým mlékem 75 ml a set na manikúru.
Cena dárkové kazety: 249,90 Kč

 Dove Radiant Beauty vánoční dárková kazeta se setem na manikúru

Dove Radiant Beauty vánoční dárková kazeta se setem na manikúru

Pro kamarádku, která miluje čisté vůně a ráda si dopřává kvalitní produkty. Pod vánočním stromečkem ji proto jistě potěší kazeta plná originální péče. Dove Original dárková kazeta, která obsahuje:

Dove sprchový gel 250ml a antiperspirant ve spreji, Dove Original 150ml.
Cena kazety: 189,90 Kč

 Dove Men+Care Clean Comfort

Dove Men+Care Clean Comfort

Pro manžela, tatínka i tchána, pro pravého muže, který by pro svou rodinu udělal vše na světě. I on si jednou za čas potřebuje od všeho odpočinout a dopřát si výjimečnou péči. Stejně jako vy má rád kvalitní kosmetické produkty. Dopřejte mu tu správnou péči díky Dove Men+Care. Kazeta Dove Men+Care Clean Comfort obsahuje:

Dove Men+Care sprchový gel 250 ml a Dove Men+Care antiperspirant sprej 150ml.
Cena dárkové kazety: 189,90 Kč

Více o samotných produktech Dove na www.dove.com/cz