NEWS & ARTICLES

S loknovačkou BaByliss budete mít vaše kadeře pod kontrolou

Odvěká snaha žen vykouzlit si kudrliny na vlasech, se kterými se nenarodily, je vedla k různým pokusům. Od žhavých kovových kulem na vlasy, přes natáčky uvařené v horké vodě, návštěvy kadeřnických salónů až po chemické trvalé. Dokud nepřišla první kulma, kterou BaByliss vytvořil v 60. letech.

Jedním z nejnepříjemnějších důsledků častého vyrábění vlnitých účesů jsou oslabené, vysušené vlasy bez života a polámané konečky. Důvodem bývá příliš vysoká teplota žehliček či kulem, a také špatně odhadnutý čas působení tepla. Nemluvě o potřebě dovednosti, kterou si profesionální kadeřníci budují celá léta. I proto patří k nejbezpečnějším způsobům, jak se dopracovat k vysněným vlnám, právě BaByliss loknovačka. Pro mladé dámy (i jejich mámy) BaByliss přišel na trh se třemi novými cenově dostupnými modely v krásných barvách. Jedná se loknovačku BaByliss z řady C90xPE

Výhodou všech loknovaček BaByliss je plně automatický proces vytváření vln, díky kterému máte jistou, že vaše vlasy dostanou přesně takovou dávku tepla, jaká je pro vytvoření vln potřebná. Nemluvě o tom, že už nemusíte řešit otázku, v jakém úhlu držet kulmu či žehličku, aby výsledek odpovídal vašim představám. V závislosti na kvalitě vašich vlasů zvolíte preferovanou teplotu 185 °C nebo 205 °C a vše ostatní necháte na loknovačku. Ta se v průběhu několika sekund zahřeje a vy můžete začít s natáčením tím nejjednodušším způsobem, jaký si umíte představit.

Stačí vložit rozčesaný pramen přiměřené tloušťky do přístroje, který ho natočí dovnitř a po uplynutí potřebné doby vám dá signál, že vlna je hotová. Keramický povrch je maximálně šetrný, proto ani při častém používání nebudou vaše vlasy působit zničeným dojmem. Modely BaByliss C903PE, C904PE, C905PE v růžové, fialové a zelené barvě koupíte za doporučenou cenu 1 690 Kč.