S mopem Ultramat XL Turbo ušetříte čas i bolavá záda

Tezera Švecová
10. Červen 2020

Vileda přichází s revolucí v umývání podlah - plochým mopem Ultramat XL Turbo. Nebojte se předvánočního úklidu a na podlahy si vezměte toho nejlepšího pomocníka. Navíc, pokud máte malé děti, oceníte nejen dokonalou čistotu, ale i rychlost. Ze zdlouhavého umývání se stane chvilková záležitost s minimem námahy.

Ultramat XL Turbo disponuje hned několika vymoženostmi. Snímatelný návlek, který lze prát v pračce, kombinuje mikroaktivní a abrazivní vlákna. Díky tomu se sebeodolnější mastnota i zaschlé nečistoty nemají šanci udržet!  Oproti klasickému Ultramat Turbo nabízí tento mop o 20 % širší hlavici, takže úklid s ním je ještě rychlejší.

Inovací neprošel pouze mop samotný, ale také kbelík, který si nyní zaručeně oblíbíte. Vylepšený ždímací koš zjednodušuje vkládání mopu a brání zbytečnému cákání vody všude okolo. Stačí sešlápnout pedál a rotační mechanismus vyždíme mop dokonale a bez námahy. S výslednou zářivě čistou podlahou budete nad míru spokojeni! Mop Ultramat XL Turbo pořídíte za 1 669,90 Kč.