S Nomadem od Rowenty buďte pořád v pohybu

Tezera Švecová
22. Leden 2020

Ve vlasech se skrývá síla. Naše psychické rozpoložení má často co dělat s tím, jak se zrovna cítíme. A na to má někdy vliv dokonce i náš účes. Rozcuchané, mastné nebo zplihlé vlasy mohou vskutku velmi znepříjemnit den. A co víc, vlasy mají vliv i na naše duševní síly. Jen si vezměte příběh o dlouhovlasých indiánských stopařích, kteří byli po povolání do armády ostříháni. Jejich duševní síla se poté vytratila a jejich stopařské schopnosti vymizely.

Vy svou duševní sílu a sebevědomí zmizet nenechte – vaše vlasy se konečně mohou spolehnout na žehličku, která vás bude provázet na každé cestě.

 

To, že jste neustále v pohybu, nebude vašemu vzhledu na překážku, neboť bezdrátová žehlička Rowenta fot Elite Nomad je na nomádský způsob života nejen zvyklá, ale dokonce uzpůsobená. Je praktická a skladná svými rozměry, váhově jako pírko. I tak ve svých drobných keramických plátech schovává sílu, za kterou by se nemusel stydět ani mocný Jedi. Z 0°C na 160°C popřípadě 180°C se dokáže zahřát už za necelých 120 vteřin, takže úprava vašich vlasů bude rychlá a snadná.

Před narychlo sjednanou schůzku s klientem se můžete upravit ve výtahu, dokonalých vlasů dosáhnete před romantickou schůzkou v autě, noc v letadle nebo levném hotelu na služební cestě na vás nikdo nepozná.

Žehlička Rowenta fot Elite Nomad je bezdrátová a na jedno nabití vydrží až 35 minut. A protože se předpokládá, že ji budete používat i ve chvíli nejvyššího spěchu, díky bezpečnostní pojistce, která se sepne po 15 minutách, a tepelně odolnému obalu se nemusíte ničeho obávat. Ba co víc, můžete ji použít coby powerbanku pro dobití svého mobilního telefonu. Tento malý nomád do kabelky má zkrátka a dobře velmi pestrou škálu využití pro ženy, které žijí svůj život za pochodu a jen nerady zpomalují svoje tempo.