NEWS & ARTICLES

S řadou Essentials bude vaše problematická pleť vypadat dokonale!

Rychlé životní tempo si žádá stejně rychlou a efektivní péči o pleť. Speciálně vyvinutá řada Essentials by Artistry, exkluzivně k dostání jen u Amway, nabízí rychlé řešení v péči o problematickou pleť. Její složení je nekomedogenní, to v praxi znamená, že neucpává kožní póry a nezatěžuje mastnou pokožku. Díky třem snadným krokům a vysoce kvalitnímu složení, které redukuje kožní maz, bude vaše pleť po celý den čistá a bez nežádoucího lesku.

Mastná a problematická pokožka vyžaduje pravidelnou péči. Důležité je její každodenní čištění. Čištění odstraní nečistoty, pot, kožní maz a make-up. Čištění pleti bychom měli provádět ráno i večer. Praktické, čistící ubrousky na jedno použití pro rychlé večerní čistění během chvilky zbaví pleť všech nečistot, odlíčí make-up i voděodolnou řasenku a neslíbatelnou rtěnku. Díky vitaminu E zanechávají ubrousky po čištění pleť matnou. K čištění pleti můžete využít i jemný čistící gel na bázi vody a bez oleje. Gel efektivně čistí pleť a odstraňuje make-up, nečistoty, odumřelé kožní buňky a přebytečný maz a dodává pleti svěží a zdravější vzhled. Čistící gel funguje zároveň jako toner a díky svým antioxidačním a zklidňujícím složkám, jako aloe vera a okurka, redukuje tvorbu kožního mazu a zanechává pleť svěží po dlouhou dobu.

Mastná plet´sama vylučuje množství kožního mazu, proto doporučujeme používat k ošetření pleti lehké hydratační krémy. Ideální je dopřát pleti jedenkrát týdně hlubokočistící masku. Zapomínat by se nemělo ani na hydrataci pomocí hydratačních přípravků, které obsahují složky, zabraňující vzniku přebytečného kožního mazu a pokožku zjemňují. Novinkou je hydratující krém řady Essentials. Hustý a přitom lehký krém s makadamovým olejem pečuje o suchou pleť a zároveň ji zanechává matnou. Krém optimalizuje rovnováhu vlhkosti pokožky a zajišťuje dlouhotrvající hydrataci. Krém je bez parfemace, optimalizuje rovnováhu vlhkosti pokožky a zajišťuje její dlouhotrvající hydrataci.

K hydrataci je možné využít i pleťovou Emulzi, která je lehká jako voda, neobsahuje olej, nezatěžuje pokožku, dodává hydrataci a také napomáhá obnovovat rovnováhu mastné pleti. Tato emulze obsahuje heřmánek a hydratující zinek, který zamezuje tvorbě kožního mazu a přitom absorbuje přebytečný kožní maz a zanechává zdravou a matnou pleť.

Jak se starat o mastnou pokožku v nadcházejících letních měsících? Určitě je potřeba zvážit jaký ochranný SPF zvolit. Pokud se na pleti objevují aknózní projevy je důležité volit vždy vyšší ochranný filtr vzhledem k tomu, že takto postižená místa mohou výrazně pigmentovat. Novinkou jsou CC krémy SPF 50+ na obličej s barevnými pigmenty, který zajišťují rovnoměrný, přirozeně opálený tón pleti a lehká krémová konzistence zanechává na pleti dlouhotrvající zmatňující efekt.