S vysavačem Air Force Flex 560 od Rowenty se stane úklid zábavou

Na trh vstupuje revoluční novinka značky Rowenta - bezdrátový vysavač Air Force Flex, jehož ohebnost vás opravdu překvapí. Objevte nový rozměr uklízení pomocí vyspělé technologie tyčového vysavače, který má tak geniální a flexibilní tvar, že se dostane pod nízkých nábytkem až 5x dále. Navíc má nepřekonatelný výkon a velmi snadno se s ním manipuluje.

Sací výkon nového tyčového vysavače Air Force Flex je až 100 Airwattů, které vám umožní dopřát si úklid bez omezení. Prach zmizí ze všech koutů díky flexibilitě a vysokému sacímu výkonu a vy uklidíte celou domácnost rychleji, než kdy předtím. Vysavač má úctyhodnou výdrž baterie 35 min, takže na jedno nabití vysajete bez problému celý byt. Díky téměř 22 V lithium-iontové baterii nabijete pomocníka během 3 hodin. 

Flexibilní trubice vám umožní vyluxování i těch sebehůře dostupných míst bez nutnosti ohýbání se. Air Force Flex je vhodný na všechny typy podlah, obsahuje kartáče pro všechny povrchy a jeho jedinečná hlavice disponuje LED osvětlením. Tyčový vysavač od Rowenty pořídíte za doporučenou cenu 11 990 Kč.