Samoopalovací pěny MineTan nabízí dokonalé opálení v pohodlí domova během hodiny

redakce
03. Květen 2019

Australská kosmetika MineTan se objevuje již nějaký čas i na našem trhu, kde představuje svoje samoopalovací produkty, které vám vytvoří dokonalé opálení během hodiny. Se samoopalovacími pěnami dosáhnete požadovaného opálení od jemného hnědého odstínu až po čokoládový. Zároveň budou hýčkat vaši pokožku potřebnou hydratací a péčí. 

Coffee Coconut Water

Coffee Coconut Water

Díky samoopalovacím pěnám kosmetiky MineTan si můžete sami zvolit požadovaný odstín opálení. V nabídce najdete různé druhy pěn. Tmavé opálení vám vytvoří pěna Coffee Coconut Water samoopalovací pěna pro tmavé opáleníObsahuje kokosovou vodu a antioxidanty pro dokonalou hydrataci pokožky. Káva obsažená v produktu má vyhlazující účinek a pomáhá bojovat proti celulitidě. Zdravý vzhled pleti podporují esenciální mastné kyseliny obsažené v kokosu. Samoopalovací pěna je bez zápachu, obsahuje výživné oleje a antioxidanty, rychle schne a nezanechává skvrny. Před samotnou aplikací je třeba pokožku vyčistit peelingem, pěna se nanáší aplikační rukavicí a po 1-3 hodinách je nutné produkt smýt, avšak pouze vodou, bez použití mýdel či dalšího peelingu. Opálení se vyvine ještě během následujících 24 hodin. Běžnou sprchu si smíte dát po 8-16 hodinách. Doporučená dávka produktu na aplikaci na celé tělo je přibližně 40 ml. Při vhodné péči vydrží výsledek cca 7-10 dní.

Samoopalovací pěnu Coffee Coconut Water pořídíte za 1 049 Kč. 

Absolute X20

Absolute X20

Pro extrémně tmavé opálení vyzkoušejte Samoopalovací pěnu MineTan Absolute X20 pro ultra tmavé opálení, obsahující směs složek umožňujících opálení již za 1 hodinu a dvacetinásobek bronzujících složek pro aktivací kožního melaninu. Na extra tmavé opálení tudíž nebudete s touto pěnou čekat déle než hodinu! Pěna je stejně tak jako všechny ostatní vhodná pro všechny typy pokožky, rychle schne, nezanechává skvrny a obsahuje antioxidanty a oleje pro hydrataci pokožky. Aplikace probíhá stejně jako u ostatních samoopalovacích pěn. Produkt je vhodný pro všechny typy pokožky.Tuto pěnu zakoupíte za 1 049 Kč.

 

 

Workout Ready

Workout Ready

Workout Ready samoopalovací pěna pro aktivní jedince, která se pyšní složením odolným vůči potu, proto si ji oblíbili především sportovci. Obsahuje guaranu a kofein, které stimulují průtok krve v problémových partiích a tím umocní vaše výsledky při cvičení. Je tedy reálné, aby šlo cvičení ruku v ruce se samoopálením. Nezískáte pouze krásnou postavu, sebevědomí vám dodá také krásná barva kůže. Pěna obsahuje vyživující oleje a antioxidanty, které hydratují pokožku těla, nezanechává skvrny, je bez zápachu a vhodná pro všechny typy pleti. Aplikace je stejná jako u ostatních představených pěn. Nezapomínejte na peeling pokožky před aplikací, po uvedené době produkt smyjte ve sprše pouze vodou. Pěnu Workout Ready pořídíte za 1 049 Kč.

Na kosmetiku MineTan nedá dopustit ani známá topmodelka Simona Krainová, která říká: "Pravdou je, že se moc neopaluji a chráním se před sluncem vždy vysokým faktorem a dávám přednost raději samoopalovacím pěnám. Mám výbornou zkušenost s produkty MineTan, které vám vykouzlí přirozenou barvu a nedělají fleky."

S produkty MineTan se budete i vy cítit sebevědomě a sexy!

Simona Krainová si oblíbila samoopalovací pěny MineTan

Simona Krainová si oblíbila samoopalovací pěny MineTan