Šampuk: Lush vyrábí tento kultovní produkt již 35 let.

V roce 1987 vynalezla spoluzakladatelka společnosti Lush Mo Constantine spolu s kosmetickým vědcem Stanem Krysztalem výrobek, který se stal nedílnou součástí dnešního hnutí za udržitelnost: první tuhý šampon, patentovaný v roce 1988. Letos slaví ikonický produkt 35. výročí! Jeden šampuk Vám vydrží stejně jako tři 250ml lahvičky šamponu. Celosvětově společnost Lush prodejem 57,6 milionu šampuků ušetřila 167,5 milionu plastových lahví. To odpovídá 4 275 tunám zbytečného plastu!

Nahatá kosmetika je ve společnosti Lush od jejího založení v roce 1995 a tehdy i nyní se společnost věnuje vývoji inovativních produktů v bezobalovém provedení - v současné době je 65% Lush produktů nahatých. Pro výrobky, které nelze prodávat bez obalu, zavedla společnost Lush recyklační program, který napomahá k následnému třídění a recyklaci plastových obalů.

Angel Hair Šampuk-300 Kč/ kus

Andělsky něžný šampuk jako seslaný z nebe (a s nebeskou vůní), pro vlasy, které potřebují to nejjemnější zacházení. Aquafaba, nálev z cizrny, vlasy posiluje a dodává jim lesk. Růžová voda s vilínem viržinským zklidňují vlasovou pokožku, zatímco ylang ylangová silice ji lehce stimuluje a stará se o zdravé hřívy. Sójový lecitin pomáhá vlasům absorbovat vláhu a blahodárné ingredience a andělské lokny jsou na dosah.

Coconut Rice Cake Šampuk-300 Kč/ kus

Hydratující kokosový šampuk pro vlásky, které zůstaly na suchu. Pokud máte vlasy odbarvené, super husté nebo zkrátka hodně namáhané, dopřejte jim štědrou dávku hydratace díky extra pečující dvojce – kokosovému krému s bio kokosovým mlékem – a sójovému lecitinu, blahodárnému rostlinnému tuku, který pomáhá vlasům vlhkost absorbovat. Umyjte vlásky a opájejte se jejich krásou a pocitem, že jste se vyhnuli zbytečnému plastu.

Jason And The Argan Oil Šampuk-300 Kč/ kus

Na výpravě za silnějšími, zářivějšími a hebčími vlasy? Zkuste tenhle jemný šampon s arganovým olejem a populární vůní Rose Jam. Po arganovém oleji spolu s glycerínem budou vlasy hebké na dotek a úžasně lesklé. Obnovující růžová silice a absolue nejen že nádherně voní, ale také dostává vlasovou pokožku do rovnováhy. Zvláště vhodný pro světlejší typy vlasů, které pak budou doslova planout leskem a sílou.

Jumping Juniper Šampuk-300 Kč/ kus

Hodí se skvěle pro vlasy, které potřebují pořádné umytí. Jalovcová silice si poradí s regulací tvorby kožního mazu a očistí vlasovou pokožku. Pro její důkladné umytí a zklidnění jsme přidali také odvary z tišící levandule a antibakteriálního rozmarýnu. Silice z citronů a limet dodávají lesk, protože pomáhají uhlazovat kutikuly vlasů, které pak lépe odrážejí světlo.

Flyway Hair Šampuk-300 Kč/ kus

Udělejte ze svých vlasů zářný příklad krásy a lesku s tímto šampukem s mořskou solí a práškem ze sukulentu slanomilu pro objem. Zahustěte jemné vlásky mořskou soli, která dodává texturu. Získáváme jí ze solných pánví, které vytvářejí důležitá útočiště pro migrující ptáky, kterým poskytují místo pro odpočinek, získávání potravy a rozmnožování. Citrusová silice očišťuje vlasovou pokožku a postará se vlasům o lesk, zatímco heřmánek kůži zklidňuje a dodává hebkost. K tomu všemu budou vaše lokny vonět, jako kdyby je načechral letní vánek.

Seanik Šampu -300 Kč/ kus

Šampuk s mořskou řasou, mořskou solí a citrony dodá vlasům lesk, objem a povznášející letní vůni. Jeho tajemství spočívá v kombinaci gelu z puchratky kadeřavé (bujné červené mořské řasy), na protein bohaté japonské řasy nori a jemné mořské soli, které se postarají o vyživené, hebké a krásné vlásky. Citronová silice vlasy rozjasní a opojné silice z mimózy, jasmínu a květu pomeranče je nádherně provoní.

Soak & Float Šampuk 300 Kč/ kus

Praktický šampuk pro zklidňující péči o vlasovou pokožku. Silice z jalovce se odedávna používá k ošetření vlasové pokožky trpící lupénkou, lupy či ekzémem. Okvětní plátky růže a měsíčku zklidňují vlasovou pokožku a zarudnutí, a pomáhají ke spokojeným hlavičkám..

Honey I Washed My Hair Šampuk-300 Kč/ kus

Za touhle božskou karamelovou vůní se budou otáčet nosy. Med je znám svými schopnostmi dodat lesk a měkkost vašim loknám. Třešničkou na dortu jsou povznášející silice z pomeranče a bergamotu, jejichž vůně zažene všechny chmury.

Montalbano Šampuk-300 Kč/ kus

Citrusový šampon co zajistí parádní lesk. Zelené olivy vlasy posilují, zatímco čisticí rozmarýnová absolue, silice ze sicilských citronů a čerstvá citronová šťáva rozzáří vaše vlasy od kořínků ke konečkům.

New Šampuk-300 Kč/ kus

Šampuk se skořicí, hřebíčkem a mátou pro stimulaci vlasové pokožky. Silice ze skořice, pimetovníku a hřebíčku spolu s mátou posilují cirkulaci krve a stimulují vlasové folikuly. Nálev z kopřivy a máty pomáhá stimulovat vlasovou pokožku a zlepšovat zdraví vlasů. Rozmarýn zklidňuje vlasovou pokožku a dodává vlasům skvostný lesk.