SCHÄR: zaručený úspěch pro bezlepkové pečení!

Tezera Švecová
09. Říjen 2018

Kdo někdy zkoušel upéct domácí bezlepkový chléb, ví, že těsto se někdy těžko zpracovává a výsledné pečivo nebývá častokrát tak dobré, jak jste si představovali. Tomu je ovšem konec!

Společnost Schär, výrobce chutných bezlepkových potravin, přichází s inovovanou moukou Mix B – Bread-Mix, která má nyní vylepšené složení a pečení s ní znamená zaručený úspěch. Ať už pečete bezlepkový chléb, housky, koláče nebo moučníky, vždy je zapotřebí opatrně volit správnou směs na pečení – jen při správném poměru různých mouk se totiž podaří docílit pečiva, které je nadýchané, vláčné a výborně chutná. Pro všechny, kdo si chtějí s radostí a bez potíží upéct vlastnoruční bezlepkové pečivo a především chtějí mít jistotu, že z jejich směsi vznikne perfektní těsto, je tu nová mouka Mix B – Bread-Mix.

V čem je nová receptura tak vyjímečná?

Nová mouka Mix B neobsahuje jako doposud mouku z vlčího bobu, zato je v ní obsažena mouka čočková a celozrnná rýžová, což zvyšuje podíl obsažených minerálních látek. Nová směs Mix B také obsahuje méně soli (-20 %), cukru (-65 %), tuků (-18 %) i nasycených mastných kyselin (-33 %). Sáhnout po ní se vyplatí jak při pečení chleba, pizzy, housek a rohlíků, tak při přípravě něčeho sladkého na zub.

Schär navíc přichází s jedinečnou příležitostí, jak se v bezlepkovém pečení zdokonalit. Organizuje kursy bezlepkového pečení zdarma. Kdokoli se na Facebooku Schär může přihlásit na bezplatný kurz pečení s Mix B, který od září do listopadu po celé zemi povede profesionální pekařka a cukrářka Kateřina Blažková ze společnosti Spolu-bez-lepku s.r.o., profesionální bezlepková pekárna a cukrárna.

Lahodnými recepty z bezlepkové mouky Mix B se můžete již nyní inspirovat zde.

Doporučená cena Mix B je 115 Kč a její oficiální distributor je Kleis.cz.