Sedmidílná sada kosmetických štětců ARTISTRY - vše potřebné k profesionálnímu nalíčení v jedné taštičce

Společnost Amway přináší sedmidílnou sadu kosmetických štětců ARTISTRY v praktické taštičce, kterou oceníte obzvlášť na cestách, ale i v běžném dni. Pokud vám k dokonalému líčení dosud chyběl některý ze štětců, s touto sadou budete mít kompletní pomůcky pro vytvoření perfektní vizáže. Navíc jsou tyto štětce navrženy přesně tak, aby se daly jednoduše kombinovat s různými výrobky dekorativní kosmetiky, profesionálnímu nalíčení tudíž již nebrání nic v cestě. 

Kosmetické štětce ARTISTRY jsou vyrobeny ze srsti koz a poníků nebo z prvotřídního nylonu. Sada obsahuje štětec na pudr nebo růž z kozí srsti, štětec na tuhý make-up a štěteček na rty z prvotřídního nylonu, štětec na oční stíny ze srsti poníků a dvoustranný štěteček na obočí z prvotřídního nylonu.

Pro dokonalé zvýraznění vaší tváře použijte štětec na pudr, ten se postará o dokonalé nanesení správného množství kompaktního nebo sypkého pudru. Optimální množství líčidla si na líčka nanesete pomocí štětce na růž, který je vyroben z kvalitní kozí srsti. Sada obsahuje také štětec na tekutý make-up, vyrobený z prvotřídního nylonu, díky němuž dokonale rozetřete různé podkladové make-upy. Nylon se postará o to, aby štětec nepohltil přílišné množství make-upu tak, jako to dělají štětce z přírodních vláken. Vaše nalíčení tak bude dokonalé. 

Pro nalíčení očí vyberte střední štěteček na oční stíny, který se hodí na nalíčení celého očního víčka. Je vyroben z prvotřídní srsti poníků a můžete ho použít na krémové, sypké i kompaktní oční stíny. Na nalíčení spodní linie řas použijte malý štěteček na oční stíny. Krásně se s ním líčí také vnitřní koutky či oční víčka, chcete-li nanést více odstínů. Díky své velikosti dosáhne štěteček i do těch nejmenších záhybů. Nezapomeňte ani na úpravu obočí. K tomu použijte dvoustranný štěteček na obočí, který vám obočí krásně vytvaruje, ale dokážete s ním namalovat i oční linky, nanést oční stíny či provést základní úpravy líčení.

Při líčení myslete i na své rty, které zvýrazníte pomocí štětečku na rty s praktickým víčkem. Je zakulacený, hustý, vyrobený z prvotřídního nylonu a dokáže přesně nanést a rozetřít rtěnku. Je vhodný pro drobnou úpravu vzhledu kdykoliv během dne. Víčko zajistí, že štěteček zůstane čistý. Sedmidílnou sadu štětců kosmetiky Amway zakoupíte za cenu 2 030,- Kč.