NEWS & ARTICLES

Šetrná péče o dutinu ústní se zubní pastou Urtekram

Zubní pasty Urtekram představují unikátní péči o dutinu ústní pomocí čistě přírodních látek. Základem je jemně namletá křída, aloe vera a směsi éterických olejů, které dezinfikují, hojí, zabraňují usazování plaku a zanechávají příjemný svěží dech!

Dutina ústní je velice citlivá na agresivní pěnidla, která se v běžných zubních pastách objevují. Přílišné vysušování pěnidly se často projevuje boláčky, aftami, ale i koutky. BIO pasty Urtekram žádná pěnidla neobsahují, přitom čistí a dezinfikují bez chybičky! Oblíbenou variantou pro dětičky je BIO pasta Urtekram s příchutí Tutti Frutti.

Pozitivní vliv na zuby a dásně mají dle vědců polyfenoly obsažené v zeleném čaji. Společnost Urtekram přišla na trh s pastou Máta a zelený čaj. Kromě výtažků ze zeleného čaje tato zubní pasta obsahuje mátu, která osvěžuje, chladí a má antibakteriální účinky.

Zubní pasta pro děti Tutti Frutti voní jako ovocná žvýkačka, takže dávejte pozor, ať vám ji děti nesní na svačinu! Jako všechny produkty Urtekram, ani tato pasta neobsahuje jiné než přírodní složky.

A konečně zubní pasta Eukalyptus, která má silné antibakteriální, antivirální a protiplísňové účinky. Působí jako lehké analgetikum a společně s myrhou, která je v pastě obsažena, pomáhá proti paradontóze a léčí drobné záněty.