Seznamte se s českou kosmetikou Nafigate

redakce
03. Leden 2019

„Připravili jsme pro vás kosmetický zážitek“, hlásá česká společnost Nafigate, která se vývoji šetrné kosmetiky s využitím vědeckých poznatků věnuje od roku 2015. Při její výrobě hledá způsob, jak k sobě poskládat látky vytvořené přírodou i lidmi tak, aby pleť dokonale omlazovaly a dodávaly jí vše potřebné. 

Nafigate se nevydala cestou 100% přírodní kosmetiky, neboť věří ve vědecký pokrok a využívá technologie nanovláken, molekuly kyseliny hyaluronové a další nejnovější látky. Z přírody si půjčuje mnohé z jejích zázračných látek a právě díky této unikátní kombinaci vytváří účinnou kosmetiku, která je šetrná k pleti i k přírodě. Seznamte se s jemnými produkty bez parabenů a parfemace.

Vybrali jsme 5 produktů pečující o pokožku starší 25 let. Hyaluron Essential 20 ml je sérum na vrásky kombinující 100% čistou kyselinu hyaluronovou ve vysoké koncentraci 2%. Díky tomu působí i v hlubších vrstvách pokožky. Neobsahuje parabeny ani parfemaci. Sérum zakoupíte za 549 Kč. Hyaluron Eye Serum 10 ml je oční sérum rozjasňující a zpevňující oční okolí. Jeho základem je kyselina hyaluronová. Přírodní látky v séru obsahují aktivní složky, které mají vědecký prokázaný efekt pro zvýšení přísunu kyslíku pokožce na celulární úrovni a tím viditelně zlepšují vzhled a kvalitu pleti. Oční sérum seženete za 499 Kč.

Hyaluron Day Cream 50 ml je hydratační denní krém proti vráskám s kyselinou hyaluronovou, který dlouhodobě hydratuje pokožku. Kromě kyseliny hyaluronové, která vyhlazuje vrásky, obsahuje krém výtažek z červené řasy, která podporuje přirozenou tvorbu kolagenu. Výsledkem je dlouhodobě hladká a hydratovaná pleť bez vrásek. Krém zakoupíte za 349 Kč. Hyaluron Night Cream 50 ml je regenerační noční krém vhodný pro každodenní regeneraci také pro citlivou pleť. Kromě kyseliny hyaluronové obsahuje šípkový a arganový olej, které obnovují narušenou kožní bariéru. Noční krém pořídíte za 349 Kč. Hydratační maska Moisture Protect 48H 50 ml je pleťová maska pro intenzívní hydrataci, která pleť chrání před dehydratací po dobu 48 hodin. Navíc jí navrací elasticitu a posiluje kožní bariéru. Masku zakoupíte za 299 Kč.