NEWS & ARTICLES

Seznamte se s jarními trendy v oblasti krásy na jarním veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2018!

Mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE konající se na Výstavišti Holešovice je bezesporu nejvýznamnějším odborným kosmetickým veletrhem v České republice. Již tradičně je zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku a modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Stěžejními vystavovatelskými kategoriemi jsou kosmetika, manikúra a pedikúra, péče o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo. Veletrh se koná ve dvou termínech.

Pro rok 2018 tým Interbeauty Prague oslovil modelku Andreu Bezděkovou, která se stala NOVOU TVÁŘÍ VELETRHU!

Výrazné barvy, třpytky, zlaté efekty se snoubí v novém vizuálu na jarní veletrh Interbeauty Prague 2018. "Naším cílem je inspirovat a naučit profesionály v oboru nebát se netradičních stylů jak v makeupu, účesech či nehtovém designu" dodává Markéta Davidovich, majitelka Make-Up Institute Prague

Pro návštěvníky jsou připraveny oblíbené Make-up pointy s líčením zdarma, kvalitní Prevence zdraví, ale také setkávání s osobnostmi veletrhu.
Na jarním veletrhu se uskuteční mezinárodní soutěž v malování na tělo BodyArt Czech, semifinále profesionální make-upové soutěže MAKECUP make-up awards, dále Mistrovství ČR v make-upu, soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP, mezinárodní mistrovství v kreativním prodlužování řas LASH DESIGN a BarberBattle – 1.ročník holičské soutěže v historii České republiky!

Jarní veletrh se bude konat 20. – 21. 4. 2018.

Soutěžte s námi o jednu z deseti vstupenek. Soutěž potrvá do 18.4.2018.