NEWS & ARTICLES

Simone Perele, to je kvalita a luxus pro každou ženu

Simone Perele je značka, která byla založena již roku 1948. Její zakladatelkou byla mladá návrhářka korzetů Simone Perele. Díky svému smyslu pro krásný vzhled a sebemenší detail si otevřela svou první dílnu v Paříži.

Tato designérka zvládla spojit dvě důležité věci, díky kterým je prádlo její značka tak oblíbené – pohodlí a krásu. Vůbec poprvé v historii výroby spodního prádla použila lycru, materiál, který skvěle kopíruje ženské křivky. Obrovským boomem po celém světě se stala její podprsenka bez kostic, jež dělala efekt, jako by žena žádnou neměla.

Dnes je Simone Perele prádlem vysoké kvality. Potrpí si na bohatě zdobené krajky a hladké materiály. Značka jde stále s dobou a své materiály neustále inovuje tak, aby poskytovaly ženám co nejvíce komfortu.

Velmi pohodlné jsou podprsenky typu spacer, které jsou z 3D vláken, nebo podprsenky, do jejichž vláken bylo přidáno Aloe Vera. Spodní prádlo od Simone Perele je tak nejen krásné, ale i důmyslně propracované.

Jednou z nejprodávanějších podprsenek je podprsenka z kolekce Andora, která je tím nejlepším řešením podprsenky pod triko pro většinu žen. Díky použitým 3D vláknům nádherně formuje ňadra a skvěle sedí.

Zároveň je velmi pohodlná. Je na ní skvělé, že pod tričkem není vidět a zároveň je jemně zdobena krajkovými detaily.