Škola volá! Připravte se na září se školními doplňky od Kipling

Tezera Švecová
13. Srpen 2019

Blíží se začátek školního roku a s ním i přípravy na něj. Značka Kipling přichází s novou kolekcí doplňků pro podzim a zimu 2019 a tentokrát se nezaměřuje pouze na dospělé, ale právě i na malé školáky. Řada Back to School je tu nejen pro ty nejmenší, ale i pro teenagery. Stylové školní batohy, tašky, penály i kufříky mají za cíl jediné – poskytnout dětem pohodlí a praktickou organizaci a zároveň je potěšit jedinečnými designy, v jejichž širokém spektru si vyberou všechny věkové kategorie.

V nové kolekci si vybere každý. Všestranné styly s dotekem zábavných motivů jsou doplněný o lehkost, jednoduchou organizaci vnitřních prostor a kvalitní materiály. Objevuje se netradiční novinka SEOUL 2v1 - spojení dvou tašek v jeden batoh s odnímatelnou přední kapsou, již lze nosit i samostatně. Velikostně je tak akorát pro uložení oběda i sportovní soupravy. Na výběr je ze dvou barev - blyštivé stříbrné a se stylovým maskováním.

Školní batoh SEOUL 2v1, Camo Black, cena 3990 Kč

Školní batoh SEOUL 2v1, Camo Black, cena 3990 Kč

Kipling myslí i na bezpečnost, proto klasické batohy SEOUL GO vybavil relfexními proužky, logy a vzory, které svítí ve tmě. Díky nim budou děti na cestách do školy nepřehlédnutelné, a to způsobem, který jim samotným nebude nepohodlný.

SEOUL 2v1, Camo Fl Silver, cena 3990 Kč

SEOUL 2v1, Camo Fl Silver, cena 3990 Kč

Nejmenší školáky potěší kolekce školních tašek, kufříků, batůžků a obědových a svačinových tašek, jejichž speciální výstelka odolá i zbytkům jídla a rozlitému pití. Prvňáčkům doporučujeme školní tašky INIKO a PREPPY, které mají vyztužené ramenní popruhy, spoustu kapsiček i karabinou na klíče. Hravé motivy a přívěsky s roztomilou opičkou budou vašemu dítěti každodenním společníkem při objevování nové etapy jejich života.

Školní taška INIKO, Deep Aqua, cena 2890 Kč

Školní taška INIKO, Deep Aqua, cena 2890 Kč