Sladká odměna pro malého i velkého školáka

redakce
20. Květen 2019

Blíží se Mezinárodní den dětí a které dítko by rádo nedostávalo sladkosti? Dopřejte jim sladké potěšení v podobě bonbonů HARIBO Goldbären nebo Milchbären, na kterém si pochutnají jak malí, tak i velcí.

Mezinárodní den dětí připadá každoročně na 1. června a při této příležitosti se po celé republice pořádají různé sportovní i společenské akce. Pakliže i vy máte malé děti, vezměte je tento den ven a zažijte s nimi spoustu legrace při plnění různých úkolů. Za to je nezapomeňte odměnit bonbony HARIBO.

Soutěžte s námi, připravte dětem sladké překvapení a odměňte je bonbony HARIBO. Milchbären jsou kombinací ovocného želé a pěnového bříška s mléčnou příchutí. V sáčku děti naleznou šest medvídků – třešňovou Miu, pomerančového Antona, citrónového Emila, jablečného Bena, jahodovou Emmu a malinovou Friedu. V jednom balení HARIBO Goldbären ochutnají ovocné příchutě jahody, pomeranče, jablka, citronu, maliny a ananasu. 

Soutěž o 5 balíčků bonbonů HARIBO

Soutěžte s námi o 5 balíčků se sáčky HARIBO Goldbären a Milchbären (každý výherce obdrží 3x Goldbären a 3x Milchbären).

Stačí odpovědět na soutěžní otázku a balení produktů HARIBO může být Vaše. Nápovědu naleznete na www.haribo.com.

Soutěžní otázka: Jakou barvu medvídka nenajdete v balení HARIBO Milchbären?

a) žlutou

b) černou

c) zelenou

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 2.6.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.