SLIM – zeštíhlující kosmetická řada z dílny Ziaja

redakce
06. Srpen 2018

Polská značka Ziaja si od svého vzniku v roce 1989 dokázala vytvořit image luxusní, přesto však cenově dostupné, kosmetiky, u které se můžete vždy spolehnout na kvalitu, maximální používání přírodních ingrediencí i pozitivní zdravotní účinky. Zákazníci navíc velmi oceňují i širokou nabídku produktů tělové, pleťové a vlasové kosmetiky pro ženy, muže i děti. Oblibu si pak rychle získala i řada zeštíhlující kosmetiky s názvem SLIM.

Základní portfolio této řady tvoří čtveřice produktů: tělové mléko, reduktor strií, tělový sprchový peeling a anticelulitidní tělové sérum. Produktová řada SLIM díky nim nabízí komplexní zeštíhlující péči a účinnou pomoc v boji proti celulitidě, to vše v podobě kosmetiky vyznačující se lehkou konzistencí i příjemnou vůní.

Hlavní účinnou složkou kosmetiky Ziaja SLIM je forskolin z kopřivy, který zabraňuje ukládání tukových buněk a stimuluje proces spalování lipidů. Mezi další účinné složky patří kofein, theofylin, theobromin a troxerutin, díky kterým dochází k detoxikaci, urychlování štěpení tuků a konečně i zeštíhlení. Výsledkem pravidelného používání této produktové řady je tak zeštíhlení, zpevnění pokožky a její struktury i pomoc tělu s odplavováním škodlivých enzymů.

Z řady Ziaja SLIM je velký zájem rozhodně o zeštíhlující tělový gel na strie. Jeho používání je vhodné jednak jako prevence vzniku strií, jednak jako pomocník v boji s již vzniklými striemi, včetně těch hlubokých. Ihned po jeho otevření vás osloví jeho příjemná vůně a následně i dobrá roztíratelnost.

 

Princip gelu na strie spočívá v stimulaci syntézy kolagenu a elastinu, čímž je napomáháno zpevňování pokožky a udržování její pružnosti. Spolu s dalšími produkty z řady Ziaja SLIM je gel na strie nepostradatelným pomocníkem každé ženy, které záleží na kráse i zdraví její pokožky.

 

SOUTĚŽ o 2 kosmetické balíčky značky ZIAJA SLIM

Soutěžte s námi o jeden ze dvou balíčků řady SLIM. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a sada je vaše.

Soutěžní otázka: Jaká je hlavní účinná složka řady Slim?

a) elastin

b) forskolin

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 12.8.2018. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.