Snadný úklid s parním čističem Kärcher

Tezera Švecová
29. Listopad 2019

Společnost Kärcher představuje nový kompaktní a lehký parní čistič SC 2 Deluxe EasyFix, vyvinutý pro maximální čištění tvrdých ploch. Disponuje dvoustupňovou regulací páry k uzpůsobení intenzity páry povrchu a stupni znečištění. Dokáže odstranit 99,99 % všech bakterií, a to bez použití chemie.

Inovativní LED kroužek zobrazí kdykoli provozní režim. Pokud svítí červená, dochází k ohřevu přístroje, rozsvítí-li se zelená, lze přístroj použít. Příslušenství lze uložit buď kompletně (včetně obou prodlužovacích trubek) v extra dlouhém sáčku na příslušenství nebo alternativně na přístroji. Přístroj obsahuje podlahovou hubici EasyFix s pružným kloubem, která zaručí příjemnou ergonomii a postará se díky technologii lamel o dokonalé výsledky čištění. 

Na podlahovou hubici upevníte pomocí upínacího systému utěrku na podlahy z mikrovláken a opět ji odstraníte bez kontaktu s nečistotami. Parním čističem Kärcher SC 2Deluxe EasyFix umyjete od varné desky až po nejmenší rýhy, dokonce odstraníte i silně ulpívající nečistoty. Přístroj disponuje dětskou pojistkou. Parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix zakoupíte v e-shopu Kärcher za 3 990 Kč.