Snadný úklid s všestranným pomocníkem od Viledy

Tezera Švecová
26. Září 2019

Máte ve skříni společně s čistícími prostředky i spoustu hadříků různých barev a velikostí a nepamatujete si, který jste již použili a který potřebujete právě teď na vyleštění zrcadel? Vyzkoušejte multifunkční mikrohadřík Actifibre od značky Vileda, se kterým zvládnete leštit i utírat jakýkoliv povrch, umývat i stírat. Jeho velkou výhodou jsou perfektní sací schopnosti.

S mikrohadříkem Actifibre nepotřebujete žádné čistící prostředky, jednoduše s ním vytřete jakýkoliv povrch. Hadřík má vysokou životnost, po jeho použití ho opláchněte ve vodě nebo ho můžete prát opakovaně v pračce bez použití aviváže. Je vyroben ze speciálního mikrovlákna, které v sobě snoubí nejlepší vlastnosti houbového hadříku, leštícího hadru na okna a klasického mikrovlákna. Díky nejnovější technologii má skvělé absorpční schopnosti a zanechává za sebou nejen čistý, ale i lesklý povrch už po jednom tahu. 

Díky speciálnímu materiálu Actifibre je mikrohadřík velmi šetrný a nepoškrábe nábytek ani obklady v koupelně. K dosažení maximální čistoty potřebujete pouze čistou vodu bez chemických přípravků. I přesto za sebou zanechá hygienicky čistou plochu bez mokrých šmouh - to zaručuje technologie aktivní absorbce. Mikrohadřík Actifibre je k dostání za 57,90 Kč.