SodaStream: Vánoční inspirace v podání kovově lesklých barevných tónů titanu, zlata a mědi

redakce
26. Září 2018

Značka SodaStream, specialista na čerstvou perlivou vodu nachystanou kdykoliv doma bez plastových obalů, představuje svůj hlavní trumf, se kterým se bude během letošní vánoční sezony ucházet o přízeň zákazníků. Limitovaná edice výrobníku domácí perlivé vody SodaStream Jet Premium poutá pozornost novými barevnými kombinacemi osvědčené leskle černé s kovovým nádechem a jedné ze tří metalických barev titanové, zlaté či růžově zlaté.

SodaStream Jet je díky rychlé přípravě čerstvé perlivé vody přímo doma nejprodávanějším výrobníkem domácí perlivé vody na trhu. Nově představená limitovaná edice Jet Premium zaujme tím, že vznikla výhradně pro český, slovenský a maďarský trh. Pouze v těchto třech zemích budou mít letos na Vánoce zákazníci unikátní možnost pořídit si oblíbený výrobník domácí perlivé vody ve vylepšeném provedení Premium s nadstandardní výbavou v podobě jedné ze tří metalických barev, a navíc dvou skleniček od návrhářů značky SodaStream.

Každá ze tří pečlivě zvolených metalických barev připomíná jeden ušlechtilý kov. Titanová odkazuje na tmavě elegantní materiál, bez kterého se neobejdou současné letecké či vesmírné technologie. Barva zlatého kovu je po staletí charakteristickým znakem nerozlučně spojeným s krásou i úspěchem. Růžově zlatý odstín s nádechem mědi, dalšího oblíbeného kovu, je pak módní a vyhledávanou barvou především ve šperkařství.

Limitovaná edice výrobníku domácí perlivé vody SodaStream Jet Premium bude dostupná na českém trhu od října tohoto roku. Doporučená maloobchodní cena 1999 Kč.

Speciální dárkové balení kromě samotného výrobníku společně s nezbytným příslušenstvím v podobě bombičky s náplní potravinářského CO2 plynu až na 80 litrů čerstvé domácí perlivé vody a jedné opakovaně použitelné tlakové lahve s líbivým potiskem složeným z jemných linek obsahuje navíc i dvě masivní skleničky s vlnovkovým vzorem od návrhářů značky SodaStream pro potěšení z vlastní doma čerstvě připravené perlivé vody, kupříkladu s kouskem oblíbeného ovoce. Doporučená akční cena bude 2349 Kč.

SOUTĚŽ o 3 balíčky produků SodaStream v hodnotě 350 Kč

Soutěžte s námi o 3 balíčky produktů SodaStream. 

1.balíček - Lahev Jet Purple Metal

2.balíček - dvojbalení dámských lahví Grass a sadu skleniček SodaStream

3.balíček - limitovaná dětská edice Žížaláci a ručník SodaStream

 

Soutěžní otázka:  V kolika barevných variantách bude dostupný nový výrobník domácí perlivé vody SodaStream Jet Premium?

a) ve dvou barevných variantách

b) ve třech barevných variantách

c) ve čtyřech barevných variantách

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 14.10.2018. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.