Soutěž o 20 vstupenek na jarní veletrh FOR BEAUTY

win
Konec soutěže
Celková cena výher
4000 Kč
Počet výherců
20

Nekonečné množství inspirace ze světa krásy i zdraví, odborné rady, skvělé slevy a možnost nákupu těch nejžhavějších novinek, které jaro roku 2024 nabízí. Na to vše a mnohem více se mohou návštěvníci těšit na jarní edici veletrhu FOR BEAUTY, který se uskuteční v termínu od 5. do 6. dubna 2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Jako vždy se představí pestrá škála vystavovatelů a připraven je bohatý doprovodný program. Tváří pro rok 2024 se stala modelka Karolína Mališová.

Program největšího beauty veletrhu v České republice je více než zajímavý. Dvě výstavní haly nabídnou prezentaci českých i zahraničních značek, k vidění bude i řada profesionálních soutěží, na které jsou návštěvníci již tradičně zvyklí, zajímavé workshopy či například odborné prezentace přímo na stáncích vystavovatelů.

FOR BEAUTY veletrh

FOR BEAUTY veletrh

Mnoho produktů, které se budou na veletrhu FOR BEAUTY prezentovat, si mohou zájemci přímo na místě zakoupit, a to za exkluzivní veletržní ceny. Sázkou na jistotu bude i doprovodný program, který bude probíhat téměř po celou dobu konání. Hlasem veletrhu se stane i letos na jaře moderátor Aleš Lehký.

Kromě mimořádně výhodných nákupů budou moci návštěvníci využít zdarma i profesionální služby odborníků. Značka Make-Up Institute Prague již tradičně nabídne líčení zdarma, profesionálové z Glamour Lashes zase bezplatně prodlouží řasy nebo upraví obočí pomocí laminace, a to včetně barvení.

Nebudou chybět ani značky známých tváří jako například ICONIC by Tatiana Kucharova & Moroccan Sense Tatiany Kuchařové či Tomas Arsov hvězdného kadeřníka Tomáše Arsova.

Více na www.veletrhkosmetiky.cz

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Magdaléna U********, Jihlava
Ladislava K****, Svitavy
Jaroslav K*****, Kutná Hora
Natálie V****, Jirkov
Otakar Ž**, Opava
Aneta K******, Brno
Bohumila V******, Litvínov
Jarmila P******, Český Těšín
Ladislav L****, Ostrava
Antonie K********, Opava
Margita P******, Ústí nad Orlicí
Vítězslav H****, Jindřichův Hradec
Nela V******, Karviná
Kamil Č*********, Dvůr Králové nad Labem
Milena V******, Říčany
Danuše B****, Zlín
Peter V*****, Velké Meziříčí
Vit J****, Liberec
Igor H****, Žatec
Jakub K******, Vysoké Mýto

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)