Soutěž o 20 vstupenek na podzimní veletrh FOR BEAUTY 2022

win
Konec soutěže
Celková cena výher
3000 Kč
Počet výherců
20

Podzimní veletrh FOR BEAUTY, který se koná ve dnech 7.-8. října 2022 v PVA EXPO PRAHA, Na výstavišti v Letňanech se představí tuzemští i zahraniční vystavovatelé s nejnovějšími produkty a službami. Unikátní show a ukázky trendů nabídnou mezinárodní soutěže a chybět nebudou ani odborné workshopy a ukázky líčení pro veřejnost. Tváří podzimního veletrhu je herečka a zpěvačka Barbora Poláková. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Veletrh kosmetiky, kadeřnictví, péče o nohy, nehtového designu a nehtové modeláže FOR BEAUTY tradičně přináší to nejlepší z celé beauty sféry českého i evropského trhu. Ve dvou halách výstaviště v Letňanech se představí nejznámější tuzemské i zahraniční značky určené pro profesionální salonní užití i domácí péči o pleť a mistři napříč beauty obory předvedou nevídanou show.

stánek s kosmetikou

stánek s kosmetikou

Bohatý program i výhodné nákupy

Doprovodný program nabídne celou řadu prezentací a workshopů formou přednášek v rámci beauty pointů.

Návštěvníci si po oba dny budou moci zakoupit produkty za veletržní ceny. Ukázky profesionálního líčení představí Make-up Institute Prague a zájemci mohou využít i možnosti nechat se nalíčit.

Z řad vystavovatelů představí svoje produkty určené pro profesionální manikérky a nehtový design například společnosti NaniNails, INDIGO NAILS, BrillBird, MarilyNails, Enii Nails či ORLY. Produkty pro péči o řasy uvedou společnosti Glamour lashes, JB lashes a SKINSO.

Profesionální vlasovou péči nabídne NATULIQUE, Elgon Cosmetic a FarmaVita. Přípravky pro pedikérskou praxi předvede například značka Profi-pedikura.cz, CONETA, Allpresan či BisBis.

Mezi vystavovateli nebudou chybět ani firmy s produkty pro profesionální kosmetickou péči a maséry. Zastoupeny budou značky GIGI Laboratories, pHformula, Obagi, BMED - iS CLINICAL, KLARA ROTT, VENIRA, značka Saloos nabízející produkty celotělové péče a značka dekorativní kosmetiky ERRE Due.

stánek s vlasovou kosmetikou

stánek s vlasovou kosmetikou

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Matyáš V*******, Litoměřice
Gabriela H*****, Kutná Hora
Zbyněk V******, Frýdek-Místek
Aneta K******, Česká Lípa
Patrik K*******, Kroměříž
Bohuslava L****, Bruntál
Jaroslav H*****, Šumperk
Margita H*******, Ústí nad Orlicí
Ivana H****, Strakonice
Karla T*******, Trutnov
Dušan S*********, Studénka
Miroslava B******, Rychnov nad Kněžnou
Žaneta S********, Mělník
Iva H*********, Čelákovice
Lubomír H*******, Klášterec nad Ohří
Jaromír Ř*****, Prachatice
Hedvika K********, Jirkov
Romana S*******, Hradec Králové
Magdalena S*****, Veselí nad Moravou
Josefa F****, Rychnov nad Kněžnou

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)