Soutěž o 4 knihy Svět hry Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077
Konec soutěže
Celková cena výher
1936 Kč
Počet výherců
4

Co se týče her, tenhle rok mají všichni jasno. Počítačovou hrou roku je hra Cyberpunk 2077. A už teď můžete zjistit vše podstatné o technologii zítřka, kybernetice, zbraních i vozidlech. Stačí si pořídit žhavou novinku – průvodce Svět hry Cyberpunk 2077. Za novou hrou Cyberpunk 2077 stojí slavná polská firma CD Project RED, která mimo jiné stvořila skvělého Zaklínače. A podobně jako u něj, i zde bude kladen důraz na příběh, na komplikovaný a vůbec ne černobílý svět, na rozhodnutí, jež důkladně otestují hráčovo morální nastavení. Tvůrci vytvořili zcela nový svět plný implantátů, fascinující techniky, podivných gangů, revolucionářů a korporací bojujících o moc. Jde o rozmáchlý svět s vlastní historií i pravidly, a právě tímto světem vás kniha Svět hry Cyberpunk 2077 provede.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Titul Svět hry Cyberpunk 2077 je opravdu nádherná záležitost. Ve velkém formátu, na téměř 200 barevných stranách představí vše, co na hráče čeká. Jednotlivé čtvrti města, gangy, kulturu, frakce, a především samostatnou historii Night City. „Kniha vychází těsně před vydáním hry,“ říká Petr Litoš z Nakladatelství CREW. „Naštěstí neprozrazuje nic z příběhu, jen vykresluje svět, vysvětluje rozložení sil a částečně i motivace okolních postav. Pomůže hráčům líp se orientovat a chápat vesmír, ve kterém se budou procházet. A ten svět je opravdu hodně propracovaný. Ono není divu, buduje se už nějakých pár desetiletí, všechno začalo původní stolní hrou Cyberpunk 2020, pokračovalo knihami – a hra je výsledek desítek let pilování světa.“

Titul Svět hry Cyberpunk 2077 vydává komiksové Nakladatelství CREW spolu s nakladatelstvím Fantom Print, a je k dostání na www.obchod.crew.cz, www.fantomprint.cz a u dobrých knihkupců.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Kateřina P*******, Praha
Viktor P*****, Hlásná Třebáň
Lucie Š*********, Praha
Iva S******, Praha

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)