Soutěž o 5 balení doplňku stravy FEMINUS

win
Konec soutěže
Celková cena výher
2845 Kč
Počet výherců
5

Hormonální změny: menstruace vs. menopauza

Ženy to určitě nemají lehké. Při začátku puberty na ně čeká menstruace, která jim velmi ovlivní život a udělá z nich ženy. Kolem 50ti let je naopak opustí a znovu jim způsobí nepříjemné hormonální změny. Ať jste v jakémkoliv věku, je dobré rozumět svému tělu a být připraveny na to, čemu se nevyhnete. Pojďme si jednoduše shrnout rozdíly mezi menstruací a menopauzu, a jak si od obou ulevit.

Menstruace

Její první příchod značí plodné období, ve kterém se dívka seznámí s menstruačními cykly. V průběhu života se cykly mění, jejich princip ale zůstává stejný. Cyklus se rozděluje na 4 fáze: menstruační, folikulární, ovulační a luteální. Během jednoho cyklu si žena projde tolika emocemi, že se sama nestačí divit. Navrh toho, více než polovina žen trpí premenstruačním syndromem. „Existuje až 300 různých projevů premenstruačního syndromu. Mezi ty nejčastější patří podrážděnost, úzkost, výkyvy nálad, nadýmání, bolesti hlavy, citlivost prsou, změny v chuti k jídlu nebo poruchy spánku,” říká David Buchta propagátor zdravého životního stylu ze společnosti PRIMULUS GROUP. Menstruaci ovlivňuje mnoho faktorů, a proto je důležité dopřát svému tělu odpočinek, fyzickou aktivitu, čas se regenerovat a zdravou stravu plnou vitamínů a minerálů.

Menopauza

Ženy se nejčastěji setkávají s menopauzou mezi 45. a 55. rokem svého života, po skončení menstruace. Konec měsíčků se může zdát jako úleva, ale opak je bohužel pravdou. Je možné, že při menopauze budete mít výkyvy nálad, problémy se spaním, zpomalený metabolismus, návaly horka a ztrátu energie. Tyto symptomy zažívají přibližně dvě třetiny žen a trápí se s nimi až několik let. Stejně jako u menstruace je velmi důležitá zdravá strava, spánek a pohyb. Produkt Feminus je český přírodní doplněk stravy určený pro ženy v období menopauzy. Obsahuje bohatý mix vitamínů, minerálů a extraktů z bylin bojující s nepříjemnými příznaky ženského přechodu. Určitě je ale potřeba se poradit s lékařem, zda-li není potřeba hormonální terapie.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček FEMINUS v hodnotě 569 Kč.

Doplněk stravy pro ženy. Díky přírodnímu složení se zaměřuje na posílení imunitního systému a udržení dobrého sexuálního zdraví. Přispívá také ke správnému posílení imunitního systému, močové soustavy, reprodukčního systému a k hormonální rovnováze. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Jedná se o přírodní produkt obsahující ověřené látky pro optimalizaci ženského hormonu estrogen.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Antonín Š*******, Lanškroun
Libuše B********, Zlín
Tereza K******, Sušice
Jiří K******, Tábor
Sabina S****, Sokolov

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)