Soutěž o 5 deskových her Tajemství Býčí skály

win
Konec soutěže
Celková cena výher
2495 Kč
Počet výherců
5

Staňte se v této originální společenské hře jedním z badatelů, který pronikne do podzemí Moravského krasu ukrývajícího tajemství. Ale pozor! I ostatní chtějí jako první poznat, co leží pod zemí. Desková hra s variabilním herním plánem. Vyrobeno v ČR. Probádejte tajuplné podzemí Originální společenská rodinná hra, ve které se stanete jedním z prvních badatelů, který pronikne do tajuplného podzemí a objeví poklady nevídané ceny.

Čeká vás dobrodružný průzkum jeskyní... Ale pozor! I ostatní chtějí poznat, co leží pod zemí. A nechtějí se dělit o slávu, která tam dole čeká… Tato strategická hra je určena dvěma až čtyřem hráčům, kteří se zhostí rolí badatelů zkoumajících jeskyni. Každý hráč ve svém kole rozvíjí jeskyni přiložením hracího pole (hexu), pohybuje se po jeskyni nebo ji zkoumá pomocí své figurky badatele a hraje získané karty objevů.

Cílem hry je prozkoumat co největší část jeskyně, objevit v ní cenné nálezy a získat tak nejvíce výherních kamenů. Ideální pro všechny dobrodruhy 6-99 let.

Hra obsahuje:

  • 64 hexových hracích polí
  • 140 kamínků zastupující body
  • 46 karet objevů
  • 4 dřevěné figurky badatelů

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete zde

Tajemství Býčí skály

Tajemství Býčí skály

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Eliška M****, Česká Lípa
Dominik T****, Karviná
Alena P***, Havířov
Rudolf F******, Přerov
Vendula J****, Svitavy

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)