Soutěž o 5 knih Vyděšená k smrti

win
Konec soutěže
Celková cena výher
1795 Kč
Počet výherců
5

Máte rádi temné, drsné až znepokojivé kriminálky? Pak je „Vyděšená k smrti“ knihou právě pro vás. Přesně tento vzkaz prolíná hodnoceními série na Goodreads, největším světovém webu pro čtenáře, jehož cílem je pomoci lidem vybrat knihy, které si budou chtít přečíst. Knihy s Key Hunterovou v hlavní roli však chválí i kolegové spisovatelé. „Je to stylový, chytrý a poutavý kriminální thriller. Strhující začátek nové série,“ píše o knize „Vyděšená k smrti“ Robert Bryndza, autor bestselleru „Dívka v ledu“, který si v Čechách našel tisíce fanoušků. „Vyděšená k smrti“ je první román ze zatím 11 dílné série.

Když se rodiče Melanie Richardsové vrátí domů ze zahraničí, netuší, že za chvíli přijde telefonát, který jim změní život. Jejich dcera byla unesena a pachatel chce výkupné. Rodiče peníze doručí a vydávají se na místo, kde mají podle instrukcí Melanii najít. Svou dceru ale objeví mrtvou. Případu se ujímá detektiv seržantka Kay Hunterová a její tým. Vypadá to na únos, který se zvrtnul, ale Kay o tom není přesvědčená – a ve svém podezření se jen utvrdí, když je nalezen mrtvý muž i s výkupným. Důkazy jim ale unikají a Kay má pocit, že její nadřízený je proti každému kroku, který v případu udělá. Pak je unesena další studentka. Je to práce stejného psychopatického vraha? Pro Kay se pátrání stává závodem s časem. Pro zvráceného vraha hrou, která teprve začíná.

Příběh se odehrává v Kentu v jihovýchodní Anglii a vystupuje v ní úzce semknutá parta detektivů. Předkládá čtenáři stále se stupňující napětí plné zvratů a strhujících událostí, které nikomu nedovolí knihu odložit dříve, než dočte poslední stránku. Více o knize zde: https://www.dominoknihy.cz/

Kniha Vyděšená k smrti

Kniha Vyděšená k smrti

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Erika K*******, Prachatice
Markéta A*****, Pelhřimov
Marcela M*******, Nymburk
Miroslav Š***, Litomyšl
Adéla M********, Aš

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)