Soutěž o 6 výrobků s Mlékárnou Valašské Meziříčí a společností Josef Manner&Comp.

Tezera Machová
18. Listopad 2019

Podzim pomalu končí, barevné listí opadává a nás čeká pohádková zima, večery u krbu a nekonečné hrnky horného čaje a kakaa. Právě pro takové dny si pro vás připravila Mlékárna Valašské Meziříčí spolu ve spolupráci s vídeňskou společností Josef Manner&Comp. soutěž o krásné a hodnotné ceny, které vás zahřejí.

Pro tři výherce je připravena dámská červená zimní bunda v hodnotě 2 500 Kč, která vás ochrání před těmi největšími mrazy.

Pro další tři výherce je tu balení kakaa v hodnotě 175 Kč od značky Manner, které oceníte po dlouhých zimních procházkách, během klidných večerů strávených s rodinou nebo o samotě s knížkou.

Mlékárny Valašské Meziříčí spolupracují s vídeňskou společností Josef Manner&Comp. už tři roky. Jejich spolupráce započala v roce 2015 prostřednictvím Manner Tour po České Republice, v rámci které byly prezentovány také výrobky mlékárny. Od roku 2017 byla spolupráce mnohem užší. Obě společnosti vzájemně propojovaly své výrobky, kdy například obaly kefírového mléka přinášely zákazníkům informace o novinkách společnosti Manner, kterou bylo Manner Müsli. Mezi další projekty patřily společné soutěže na víčkách jogurtů propojené s aplikací Facebook. Pro zákazníky byly připraveny také ochutnávky v prodejních řetězcích.

Tříletá spolupráce Mlékárny Valašské Meziříčí s vídeňskou společností Josef Manner&Comp. s celosvětovou působností byla završena společným produktem, který nyní obě společnosti uvádějí na trh. Díky spojení vysoké kvality a tradičních českých a rakouských receptur představili svým zákazníkům nový produkt Smetanový jogurt z Valašska s Manner oplatky ve víčku. Na výběr je z příchutí vanilka, čokoláda a oříšek.

Vedle společného úspěchu mají za sebou v posledních letech obě společnosti nespočet úspěchů vlastních. Mlékárnám Valašské Meziříčí se letos podařilo získat ocenění Regionální potravina Zlínského kraje 2019. Vítězným produktem se stalo Kefírové mléko s příchutí meruňka.

Společnost Josef Manner&Comp. AG vlastní vedle známých oplatek Manner Neapolitaner také značky Casali nebo u nás známou klasiku Mozartkugeln Victor Schmidt. Mezi další oblíbené výrobky patří Rum-Kokos a Schoko-Bananen, Napoli a nugátové výrobky značky Ildefonso.

Soutěžte o 3 zimní bundy a 3 balení kakaa

Soutěžní otázka: Co mají nové Smetanové jogurty z Valašska ve víčku?

a) Manner nugát

b) Manner oplatky

c) Manner čokoládu

Správnou odpověď najdete na: https://www.mlekarna-valmez.cz/

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 30.11.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.