Soutěž o adventní kalendář LeGracie

Tezera Švecová
25. Listopad 2019

Rok utekl jako voda a máme tu zase advent, dobu plnou shonu a nákupů, ale také radostného očekávání a těšení se na Vánoce. Zpříjemněte ji sobě i svým dětem adventním kalendářem od české firmy LeGracie. Tato čerstvá novinka je plná zdravého mlsání a umožní vám strávit poslední týdny roku bez stresu a se spoustou energie. 

 

Super velký adventní kalendář potěší celou rodinu. Je totiž plný trendy pokrmů typu low carb, proteinových produktů nebo bezlepkových dobrot a umožní vám užít si sladkostí bez obav. Jednotlivá okénka nemusí být jen překvapením a sladkou jednohubkou, ale také zdravou snídaní, svačinou a třeba i obědem. Každý den se můžete těšit na RAW ovocné a proteinové tyčinky bez přidaného cukru, proteinové kaše, ovocná kolečka, müsli nebo na novinku v podobě vánočních voňavých štrůdlů či perníčků. To všechno bez chemie, chemických konzervantů, aditiv a aromat.

 

K adventnímu období sladkosti patří, ale s kalendářem LeGracie můžete prožít čekání na Vánoce i ve zdravém stylu. Můžete vynechat výrobky obsahující nezdravé ingredience jako ztužené tuky, spousty cukru a chemie, a zjistíte, že mlsat se dá i bez výčitek. A možná právě díky tomuto adventnímu kalendáři se vám podaří nastartovat ve vaší rodině změnu, kvůli které začnete zařazovat do vašeho jídelníčku zdravé a hlavně kvalitní jídlo i po Vánocích.

 

Na trhu se objeví ve dvou variantách, clasic a protein a obsahovat bude to nejlepší ze s ortimentu včetně čerstvých novinek.

Tyčinky, které LeGracie vyrábí, obsahují až 70% ovoce, neobsahují žádný lepek, tuky a ani nejsou přislazené cukrem. Zbývajících 30%  tvoří oříšky, semínka a ovesné vločky. Zdravé suroviny, které zajistí výbornou svačinu pro celou rodinu. V proteinové variantě kalendáře najdete tyčinky s obsahem syrovátkového proteinu, který má vstřebatelnost až 98%. Adventní kalendář Classic zase obsahuje navíc Nabíječku Snack to go, tyčinku plnou ovoce sušeného hlubokým mrazem, která je doplněna křupavými lupínky z kokosu.

 

Adventní kalendář LeGracie přinese celé vaší rodině radost, energii a zdravé mlsání. Stačí rychlý nákup na e-shopu www.legracie.cz  a příjemné čekání na Vánoce může začít.

Soutěž o adventní kalendář LeGracie

Soutěžní otázka: Z jakého města pochází rodina stojící za firmou LeGracie?

a) Brno

b) Tábor

c) Jihlava

Správnou odpověď najdete na: www.legracie.cz

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 30.11.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.