Soutěž o ČERNÝ ZÁZRAK JMÉNEM C60 - SUPERANTIOXIDANT BUDOUCNOSTI

detox
Konec soutěže
Celková cena výher
1790 Kč
Počet výherců
1
SUPERANTIOXIDANT C60 je lékem budoucnosti, už jste slyšeli o magické uhlíkové molekule, která je označována za nejúžasnější objev chemie konce 20.století?

 Jak zpomalit stárnutí, zlepšit zdraví a vitalitu, posílit imunitu a chránit naše tělo před následky znečištěného prostředí, stresu a civilizačních chorob? Tyto otázky si kladou lidé a vědci po celém světě. Odpovědí se zdá být jedna jediná molekula, která se celé věky skrývala v přírodě, ale byla objevena až v roce 1996. Carbon-60 neboli C60 je molekula tvořená atomy uhlíku, tzv. fulleren, jejíž specifické vlastnosti se dají využít v mnoha oborech. V chemii a nanotechnologiích se využívá její extrémní odolnost vůči vnějším vlivům a supravodivost, v lékařství a biotechnologiích se jedná o neuvěřitelně silný antioxidant - 170x silnější než vitamín C, který je považován za průlomový objev ve zpomalení procesu stárnutí a léčbě mnoha nemocí. Široké využití fullerenů se také předpokládá v elekronice a optice, například v solárních panelech nebo jako ochrana před elektromagnetickým zářením. 

Za objevení těchto zázračných molekul získal tým chemiků v roce 1996 Nobelovu cenu za chemii. V současné době je výzkum vlastností a metod přípravy fullerenů velmi intenzivně studován na řadě vědeckých institucí po celém světě. Fullereny jsou zatím stále velmi drahé a jejich výroba časově náročná, nicméně jsou velkým příslibem do budoucnosti a již nyní jsou dostupné ve specializovaných detoxikačních doplňcích. 

Jednou z jejich základních vlastností je extrémní schopnost vychytávat volné radikály, proto se považují za efektivní lék proti stárnutí, napomáhají s obnovou svalové tkáně a celkovou rejuvenací organismu na buněčné úrovni, ochraňují před škodlivými toxiny, zlepšují paměť, zmírňují alergie a potlačují záněty. Výzkumy ukazují, že v biofarmaceutice by mohly najít široké uplatnění jako neuroprotektory například proti Alzheimerově nebo Parkinsonově chorobě. Také by mohly sloužit jako inhibitory AIDS proteázy, nebo jako léky proti arteroskleróze.

ČERNÝ ZÁZRAK JMÉNEM C60

ČERNÝ ZÁZRAK JMÉNEM C60

V dnešní době řešíme zdraví a imunitu ještě více než dříve, ale někdy může naše snažení tělu i uškodit. Například pokud jste ve snaze posílit imunitní systém polykali v uplynulých týdnech hrsti vitamínů a doplňků stravy, je dost možné, že jste si jejich nevhodným kombinováním porušili rovnováhu pH v těle a zatížili tím organismus. Proto jsme s nadšením objevili přípravek M.O.R.E.+ Detox od americké značky Prevail, přírodní koncentrát alkalizující černé vody, který kombinuje dva benefity – detoxikaci a alkalizaci. Obsahuje magickou molekulu superantioxidantu C60 a pomáhá i proti překyselení organismu, což je další následek civilizační zátěže související se stárnutím organismu a jeho schopností vypořádat se s dopady hektického životního stylu, jako je stres, únava a předčasné stárnutí. 

Překyselení organismu může vést ke vzniku nebo zhoršení mnoha onemocnění jako jsou poruchy imunity, alergie, ekzémy, gynekologické problémy nebo obezita. 

M.O.R.E.+ Detox pomáhá regulovat hladinu pH a podporuje detoxikaci celého organismu. Posiluje imunitní systém, udržuje ideální alkalizaci, má protizánětlivé účinky, zlepšuje trávení, podporuje kardiovaskulární systém, zvyšuje energii a podporuje metabolismus. Po přidání do vody dodává alkalické minerály a stopové prvky, je izotonický, iontový a veganský. 

Obsahuje kyseliny fulvové a huminové, což jsou biologicky dostupné rostlinné minerální komplexy. V kombinaci s detoxikačním aktivním uhlím a superantioxidantem C60 přináší celkovou mineralizaci těla, okysličení, rejuvenaci a zajištění elektrolytů (jak naznačuje název M.O.R.E.). Aktivní uhlí (z kokosu) je vysoce účinná látka pohlcující toxiny, která má funkci absorbce řady znečišťujících a chemických látek, které se nacházejí ve vodě a v lidském těle. 

Zdraví máme jen jedno, proto se snažíme pečovat o naše tělo a dodávat mu látky, které potřebuje. M.O.R.E. Detox pomáhá udržovat tělo čisté a v rovnováze, aby mohlo využívat svůj plný potenciál. Alkalizující koncentrát ukrytý v lahvičce s kapátkem má černou barvu, nemá žádnou chuť ani zápach, ale vaši vodu dokáže opravdu „vylepšit“. Jeho užívání vás navíc bude bavit, protože rozpouštění tohoto černého zázraku ve sklenici vody je velmi efektní. 

YOUR WATER CAN DO M.O.R.E.  - Více info na www.prevail.cz

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Václava Č******, Uherský Brod

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)