Soutěž o knižní balíček MEANDER "Předškolák"

Tezera Švecová
23. Duben 2020

Přerod malého mateřinkového děťátka ve velkého a zodpovědného školáka je významná událost. A to nejen pro dítě, ale také jeho rodiče. Znamená přípravu na první školácké povinnosti, učení nových věcí a těšení se na nové kamarády. Bohužel koronavirová doba, která s sebou přinesla spoustu přísných opatření, ochudila předškoláky o jejich velký den. O den, kdy měli jít k zápisu do VELKÉ školy. Vynahradit takový zážitek sice nelze jen tak, ale rozptýlit nadšeného předškoláka a zajistit mu trochu té předpřípravy už tak složité není. Alespoň tedy ve spolupráci s druhým nejlepším přítelem člověka – knížkou.
 

Doručovací služba Pilota Pírka od společnosti MEANDER vám nyní představuje knižní balíčky zaměřené na děti podle jejich věku. Celkem je na výběr z pěti kategorií a to BATOLE, PŘEDŠKOLÁK, ŠKOLÁK, JUNIOR a STUDENT. Každý balíček obsahuje rovnou čtyři tituly, s pestrým záběrem témat. Všechny tyto knihy ale mají jedno společné – jsou napínavé, hravé, čtivé a především zábavné. A pokud byste snad některou z knih v balíčku už měli doma v knihovničce, není problém nahradit ji jinou z nabídky MEANDRu.
 

Dnešní soutěž je určena pro rodiče velkých předškoláků, jimž pomůže nahradit poslední školková dobrodružství. Ta totiž nyní mohou prožít se svými novými knižními hrdiny. Balíček Předškolák, který je určen pro děti od 3 do 5 let, obsahuje knihy: Dům myšek ABC, Tam kde žijí divočiny, Jezevec Chrujda staví urychlovač a pak zase pomalič a Natálčin Andulák.
 

Vše, co musíte pro výhru udělat, je zodpovědět tuto soutěžní otázku:

Jak se jmenuje doručovací služba, která dětem přináší nová knižní dobrodružství?

A) Seržanta Pírka
B) Pana Holuba
C) Pilota Pírka

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 15.05.2020. Do předmětu prosím
uvádějte název článku nebo soutěže.