Soutěž o roční balení doplňku stravy OmegaMarine Forte+

doplnek
Konec soutěže
Celková cena výher
2388 Kč
Počet výherců
1

Věděli jste, že Češi konzumují v průměru o 78 % méně ryb, než ostatní Evropané? V porovnání s Norskem je to dokonce 10x méně! V této zemi patří mezi nejoblíbenější ryby losos a makrela. Nejvíce ryb v Evropě však mají na talíři na Islandu, a to 90 kg ročně! V České republice nemáme moře, a tak za rok sníme pouze 5,7 kg ryb na osobu. Částečně jde o sladkovodní ryby, které jsou bohužel na omega-3 méně bohaté než ty mořské. A tak se může stát, že naše tělo začne trpět jejich nedostatkem.

Omega-3 mastné kyseliny jsou látky, které si naše tělo neumí samo vytvořit. Přitom jsou omega- 3 pro nás a náš metabolismus naprosto klíčové. Zda přijímáte dostatek omega-3 zjistíte snadno pomocí  on-line testu dole na stránce.

OmegaMarine Forte+ obsahuje kvalitní rybí olej z norských lososů bohatý na DHA i EPA. Pokud nekonzumujete alespoň 3x týdně tučné mořské ryby, dle doporučení Evropských zdravotnických úřadů, může pro vás být vhodnou alternativou zajištění si dostatečného příjmu omega-3 konzumace kvalitních doplňků stravy. Pro podporu normální funkce srdce, mozku a očí stačí 2 malé kapsle denně.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Alois K****, Aš

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)