Soutěž o sadu bylinných olejů Green idea

win
Konec soutěže
Celková cena výher
1592 Kč
Počet výherců
1

Když se jaro konečně přežene a přijdou letní vedra, slavíme tím, že trávíme náš čas co nejvíce venku. A existuje mnoho věcí, které jsou na létě skvělé. Teplé počasí, koupání u vody, dovolená v zahraničí, osvěžující zmrzlina a především lahodné grilování. Letní zážitek plný jídla a pití, který dokáže během několika minut shromáždit rodinu a přátelé na jednom místě.

Dodejte svým receptům specifickou chuť. Oleje Green idea se hodí jak do studené kuchyně (na salátové dresinky, zálivky, marinády, dipy či k přípravě majonéz), tak i pro smažení, pečení či grilování.

Oleje Green idea

Oleje Green idea

- Dýňový olej je zdrojem širokého spektra minerálů, vitamínů a nenasycených mastných kyselin. Olej lisovaný za studena z jader dýně je významný pro normální funkci močových cest a prostaty. Tepelným zpracováním ztrácí významnou část své účinnosti, vhodný do studené kuchyně.

-Olej z hroznových jader je bohatý na celou řadu biologicky aktivních látek. Díky vysokému bodu kouřivosti je vhodný nejen do studené, ale i teplé kuchyně. Lze ho použít při dušení, smažení či pečení až do 252°C.

-Jednodruhový, za studena lisovaný lněný olej má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, které jsou pro náš organizmus velice důležité. Není vhodný ke smažení, pečení a dalším tepelným úpravám.

-Ostropestřec mariánský olej obsahuje velké množství aktivních látek (zejména silymarinu), které se s úspěchem používají jako prostředek pro podporu normální činnost jaterní tkáně a trávení. Vhodný k dochucení studených pokrmů.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Štefan P***, Litoměřice

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)