Soutěž o unikátní knihu Chess in Art

Chess in Art
Konec soutěže
Celková cena výher
2987 Kč
Počet výherců
1

Jediná kniha svého druhu založená na sedmi letech důkladné detektivní práce pátrající ve skrytých archivech umění. Kniha Chess in art se skládá z obrazů více než 700 umělců a zachycuje 800 let napříč uměleckým, sociálním a politickým prostředním. Bude vás nejen bavit, ale i vzdělávat a inspirovat.
 

Chess in Art

Chess in Art

Co se může změnit za 800 let? Jaké změny se mohou odehrát za osm dekád? Například takové bydlení se vyvinulo od studeného kamenného hradu přes luxusní pohodlné zámky až k dnešním bytovým domům. V seznamování jsme se dostali od rytířských balad až k online seznamkám a sociálním sítím. Zkrátka za takovou dobu může dojít k velkému vývoji naprosto v jakémkoliv odvětví. Kniha Chess in Art si vzala na paškál umění v konkrétním rozsahu od roku 1100 do počátku 20. století. Naleznete v ní i průřez sociálním a politickým prostředím, která vždy kráčela s uměním ruku v ruce. 

Chess in Art

Chess in Art

Ačkoliv knih o umění s obrázky a fotografiemi je na trhu velké množství, kniha Chess in Art je unikátní. Je to dáno tím, jak vznikala. Celkem sedm let důkladné detektivní práce a pátrání ve skrytých archivech umění totiž rozhodně stojí za uznání. V knize jsou obrazy od více než 700 umělců, jejichž díla jsou tu chronologicky řazena po dobu osmi set let. Kniha Chess in Art je tedy excelentním sběratelským kouskem pro každého milovníka umění. Vše, co je na jednotlivých stránkách knihy zachyceno, nás má pobavit, poučit, překvapit, inspirovat, ohromit, zkrátka vyvolat v nás emoce nejrůznějšího druhu. A nutno podotknout, že to je přesně to, co se knize daří na jedničku.

Chess in Art

Chess in Art

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Vojtěch M****, Říčany

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)