NEWS & ARTICLES

Soutěžte s pralinkami Ferrero o výhry od ALO Diamonds

Chvíle strávené s pralinkami Ferrero jsou vždy jedinečné a nezapomenutelné. Aby byla radost ze sladkého potěšení ještě intenzivnější, připravila společnost Ferrero i pro letošní podzim soutěž o exkluzivní ceny, tentokrát o šperky z dílny ALO Diamonds.

S pralinkami Raffaello, Mon Chéri a Pocket Coffee, Ferrero Rocher či Ferrero Rocher Gold Edition si můžete zasoutěžit o zlatý náramek, díky kartičce ukryté ve zlaté edici pralinek Ferrero Rocher pak můžete vyhrát i hlavní výhru v podobě luxusního prstenu s diamanty. Soutěž trvá od 15. září do 30. října tohoto roku.

Věděli jste, že společnost Ferrero každoročně stahuje pralinky Ferrero Rocher a Mon Cheri z obchodů, aby zachovala co nejvyšší kvalitu svých výrobků? U čokoládových pralinek by během letních měsíců mohlo dojít k narušení či poškození některé z jejich senzorických vlastností, ať už se jedná o chuť, vůni či vzhled a právě tomu chce společnost Ferrero předejít. Léto je však nenávratně pryč a nová várka čerstvých pralinek Ferrero Rocher a Mon Cheri na vás již čeká na pultech obchodů. A navíc můžete i vyhrát jeden ze šperků ALO Diamonds. Společnost ALO Diamonds věnovala do soutěže celkem padesát luxusních cen – čtyři prsteny z bílého zlata osázené diamanty a čtyřicet šest zlatých náramků s diamantovým přívěskem, které nyní čekají právě na vás.