Soutěžte s pralinkami Ferrero o zlaté výhry z dílny ALO diamonds

redakce
14. Září 2018

Máte rádi krásné šperky od ALO diamonds a lahodné pralinky od Ferrero? Pak přichází vaše šance spojit obě vášně dohromady. V nové soutěži můžete vyhrát luxusní náramek se zlatým přívěskem ve tvaru pralinky Ferrero Rocher, nebo dokonce oslnivý set s náušnicemi a zlatým přívěskem s diamanty. Losování výherců probíhá od 15. 9. do 31. 10. 2018 společně pro Českou republiku a Slovensko.

Pokud rádi mlsáte, máte se na co těšit. Pochutnat si na lahodných pralinkách se vám letos může příjemně vyplatit. Zakoupením oblíbených pralinek Ferrero se můžete zúčastnit soutěže o zlatý náramek s originálním přívěškem. Stačí si schovat účtenku, zaregistrovat se na soutěžní stránce www.rocher.cz a každý den můžete hrát o stylový zlatý náramek s originálním přívěskem inspirovaným pralinkou Ferrero Rocher.

Stejnou cestou můžete získat i jeden ze čtyř neodolatelných setů zlatých náušnic a přívěsku s diamanty. Soutěžit o tuto výhru však můžete pouze s 200g balením Ferrero Rocher a zaregistrovat se s účtenkou za nákup i pomocí originálního promo kódu z krabičky Ferrero Rocher Gold Edition. Na konci soutěže budou vylosováni čtyři výherci, kteří se budou radovat z této jedinečné třpytivé sady.
Třeba je vyhrajete právě vy!

Oddejte se dokonalé chuti pralinek Ferrero a těšte se na dechberoucí šperky ALO diamonds. Více informací a úplná pravidla naleznete na www.rocher.cz.