Soutěžte a zažijete příjemné usínání v povlečení SCANquilt

redakce
15. Duben 2019
Kvalitní povlečení pro krásnou ložnici

Značka SCANquilt byla založena před 25 lety a v současné době zaujímá se sítí více než 40 prodejen významné místo na českém trhu jako výrobce a prodejce sortimentu zaměřeného na kvalitní lůžkoviny, zdravé spaní, trendy a design. Přijďte si vybrat ze 600 vzorů příjemného povlečení, lehkých a hřejivých přikrývek, pohodlných polštářů, kvalitních prostěradel, hebkých osušek a originálních doplňků pro svůj interiér.

Vyrazte ven načerpat první jarní paprsky a nezdržujte se žehlením. Vyberte si ten pravý vzor povlečení pro vaši ložnici. Každá praktická hospodyňka ocení nežehlivý bavlněný SATÉN, JERSEY a KREP. V originálním povlečení SATÉN DESIGN se snoubí luxusní jemná saténová tkanina se zajímavými trendovými vzory. Pro výrobu tohoto vysoce kvalitního saténu byly použity nejjemnější příze z dlouhovlákné česané bavlny, které se postarají o nižší mačkavost, snadnou údržbu a komfort. Navíc při sušení v závěsu nevyžaduje žehlení.

S jarem přichází oteplení a s ním i výměna zimních přikrývek za celoroční. Nejprodávanější a zároveň nejuniverzálnější přikrývkou je přikrývka CLASSIC. Nejde celoroční využití jak v chladnějších, tak i teplejších ložnicích. Objemu a lehkosti přikrývky dává vyniknout elegantní vlnovka proševu. Je možné ji prát až na 95 °C a to díky směsové povrchové tkanině a velmi kvalitní výplni z 3D tvarovaných dutých vláken SCANsoft. Přikrývky SCANquilt obsahují hebkou výplň bez chemikálií, která je vrstvena v jemných pavučinách. Vydrží měkké, splývavé a objemově stálé po dlouhou dobu.

SCANquilt nejsou jen kvalitní lůžkoviny, ale také třeba krásné prostírání a další originální doplňky. Jarní svátky jsou příslibem setkání rodiny i přátel, připravte pro ně krásně prostřený stůl. Vybírat můžete z mnoha barev bavlněného prostírání, které je ručně tkané a dostupné v jednobarevném i vícebarevném provedení a v různých rozměrech.

Pořiďte dětem plyšový polštář FRIEND - CRAFTHOLIC, který se stane jejich kamarádem. Můžete ho ale koupit i sobě nebo vašim milovaným. Veselého zajíce Raba, zadumaného medvěda Slotha, šibalského kocoura Korata nebo mlčenlivou opici Loris. Každý z nich je jedinečný, mimořádně jemný, na pohled i na dotek příjemný tvor, který potěší všechny věkové generace. Plyšoví přátelé se stanou skvělou hračkou, originálním doplňkem do interiéru, ideálním dárkem nebo měkkým polštářkem, se kterým nebudete v noci sami. Všechny designy najdete exkluzivně pouze v síti prodejen a ne e-shopu SCANquilt.

Polštář FRIEND

Polštář FRIEND

Soutěž o dárkové poukázky v hodnotě 500 Kč

Soutěžte se SCANquilt o dárkové poukázky v hodnotě 500 Kč.

Stačí, když na stránkách www.scanquilt.cz najdete odpověď na soutěžní otázku:

V jakých rozměrech se vyrábí povlečení značky SCANquilt

a)  140 x 190 cm, 140 x 210 cm, 220 x 200 cm
b)  140 x 180 cm, 160 x 240 cm, 240 x 220 cm
c)  140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 240 x 200 cm

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do ..2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.