Šperkařský dům Boucheron představuje novou kolekci JACK: Je hravá, troufalá a nabízí možnost nesčetných kombinací napříč styly!

Tezera Švecová
27. Červen 2019

"Žádná pravidla, žádné omezování" - to je motiv nové hravé, spontánní a troufalé kolekce Jack klenotnického domu Boucheron, který loni oslavil 160 let designu a tvorby. Kolekce nabízí novou možnost, jak šperky nosit a vyzývá ženy, aby daly volný průchod své představivosti. Šperky kolekce Jack se pyšní uzávěrem, který je buď celý zlatý nebo částečně ozdobený diamanty a skrývá v sobě spojení inspirované hudebními jack konektory. Vyzkoušejte nesčetné kombinace!

„Jack by Boucheron“ není jenom náramek. Lze ho nosit na zápěstí, ale také kolem krku či ve vlasech jako ozdobu, můžete si jím dokonce zvýraznit pas. Ovíjí se a zase odvíjí, podle nálady. Vybrat si ho můžete ve žlutém nebo bílém zlatě a obtočit ho podle nálady jednou, třikrát nebo šestkrát. Záleží jen na vás – noste ho prostě tak, jak chcete!

Jak ho používat?

Přinášíme vám návod na 4 stylové způsoby. Barock'n roll - Sepněte tři Jacky dohromady tak, aby se vytvořily tři smyčky. Namíchejte bílé a žluté zlato a oviňte volně kolem krku jako dlouhý náhrdelník. Pro jeho zvýraznění si oblečte obyčejnou košili či nenápadný svetřík. Díky tomuto šperku budete vypadat sebevědomě, rockově, ale i elegantně. Bezva pásek - Detail, který všechno mění: Šestismyčkový Jack v bílém zlatě s uzávěrem pokrytým diamanty ladně obepne pas a v mžiku oka promění vaše všednodenní obyčejné černé šaty na večerní róbu.

Klasická elegance - Jeden Jack přitahuje pozornost k vašemu zápěstí a druhý máte střízlivě třikrát ovinut kolem krku. To je ta správná kombinace, jak být elegantní. Bohémský styl - Dva spojené trojsmyčkové Jacky oviňte těsně kolem zápěstí, aby vytvářely manžetový dojem. Další je umístěný na hlavě jako čelenka. Tyto nádherné detaily inspirované lidovou tvorbou budou perfektním doplňkem k vašemu bohémskému a hippie vzhledu.