NEWS & ARTICLES

Špičková péče o pleť pod značkou Ilwy

Od roku 2003 nabízí firma Ilwy na českém trhu kosmetické, rehabilitační i zdravotní přístroje té nejvyšší kvality. Materiál, komfort ovládání i životnost, to jsou parametry, na které je vždy kladen velký důraz. Hlavním cílem je pak vždy jen a pouze absolutní spokojenost zákazníků a při koupi kteréhokoliv přístroje z nabídky firmy si můžete být jistí, že kupujete prověřené a zákazníky pozitivně hodnocené zboží. Jednou z oblastí, na které se přístroje z portfolia firmy Ilwy specializují, je péče o pleť. Galvanické žehličky jsou ideální pro vyhlazení vrásek, udržování mladé a svěží pleti či zmenšování otoků kolem očí.

Galvanické žehličky na Ilwy.cz

Galvanická terapie je v profesionálních kosmetických salónech používána již poměrně dlouhou dobu. Díky ní lze pleť čistit i v hlubších vrstvách, zlepšovat vstřebávání krémů a pokožku vyhlazovat bez nutnosti provádět nepříjemné a náročné chirurgické zákroky. Nyní můžete tuto technologii využívat i v soukromí a pohodlí domova. V e-shopu Ilwy naleznete několik modelů žehliček, které disponují rozmanitými funkcemi jako je fotonová terapie pro uklidnění podrážděné pleti a antibakteriálnímu působení u pleťových typů s tendencí k tvorbě akné. Dalšími jsou zpevňování a zvyšování pružnosti pleti, eliminace podkožního tuku či zmíněné vyhlazování vrásek. Ať už budou vaše kritéria pro výběr jakákoliv, z nabídky si jistě vyberete.

Jednou z kvalitních nabízených žehliček je SC Revolution žehlička na pleť s BIO a ION terapií. Tento přístroj patří do kategorie ultrazvukových přístrojů na profesionální úrovni – zajistí Vám kompletní péči o Vaši pleť. Kombinuje vlastnosti galvanické žehličky na pleť, blahodárné účinky biolampy se třemi základními světly a relaxačního masážního přístroje. Galvanická žehlička řeší Vaše problémy:
- Vyhlazuje vrásky a jizvy,
- Redukuje otoky kolem očí,
- Sjednocuje pleť, redukuje pigmentové skvrny, černé tečky,
- Pomáhá řešit problémy s akné,
- Oddaluje stárnutí pokožky,
- Urychluje zpomalený metabolismus,
- Zefektivňuje vstřebávání výživných látek.

Galvanické žehličky pomáhají nejen s péčí o pokožku obličeje ale některé i se zpevněním svalů a celkovým zeštíhlením postavy. Rozhodnete-li se proto ke koupi některého modelu z nabídky Ilwy, získáte opravdu profesionální kosmetický přístroj pro domácí použití. Právě firma Ilwy je hlavním dovozcem většiny nabízených produktů a skutečným profesionálem v oboru. Tam kde ostatní slibují nesplnitelné, Ilwy nabízí skutečnou, prověřenou kvalitu.