NEWS & ARTICLES

Spodní prádlo Boux Avenue

Na začátku října byla v pražském Centru Chodov otevřena první prodejna britského prodejce luxusního dámského spodního prádla Boux Avenue v České republice. Firma si zakládá na exkluzivní kvalitě, individuálním přístupu a dokonalém servisu od okamžiku, kdy vstoupíte do prodejny. Čeká v ní na vás široký výběr všech druhů spodního prádla, nočních košilek i plavek. Vybírat budete moci z modelů sexy střihu i těch s veselými motivy. Ať již si budou chtít ženy udělat radost nákupem kvalitního prádla nebo budou muži shánět dárky pro své manželky či přítelkyně, z Boux Avenue jistě neodejdou s prázdnou.

Sexy prádlo všech velikostí

Sdílíte přesvědčení, že prádlo ve velkých velikostech zkrátka nemůže vypadat svůdně a sexy nebo že ideální podprsenka zkrátka neexistuje? V Boux Avenue tyto mýty boří dnes a denně. Vyškolený personál pomůže s měřením a výběrem nejvhodnějšího střihu i konkrétního modelu, který si zákaznice může následně vyzkoušet ve speciální kabince umožňující několik druhů osvětlení. Nabídka je skutečně pestrá a zahrnuje modely všech velikostí, vybere si tak opravdu každý.

Nakupování jako zážitek

Na rozdíl od mnohých jiných obchodů, v prodejnách Boux Avenue není nakupování ani v nejmenším stresující zkušeností. Osobní přístup, příjemné prostředí, zkušené asistentky, které jsou k dispozici i během zkoušení, exkluzivní balení zakoupeného zboží… to i mnohem více nabízí Boux Avenue.

Ženy si mohou v obchodě vybrat ze skutečně široké nabídky, současným bestsellerem je např. luxusní set Phoenix zahrnující kalhotky, podprsenku (k dispozici až do velikosti 90G) a pro ty odvážnější i podvazkový pás. Oblíbená jsou i dvoudílná pyžama s veselými vánočními motivy, nyní v zajímavé akci 1+1. Zejména při výběru dárku pak přijde vhod možnost zakoupení dárkového poukazu.

Obchod Boux Avenue rozhodně stojí za návštěvu!