Spojení módní značky Karl Lagerfeld s Olivií Palermo. Trendy kousky pro podzim 2019

Klára Kudrnáčová
08. Srpen 2019

I v nadcházejícím ročním období je třeba držet krok s módou a obléknout něco nového, co bude in. Módní značka Karl Lagerfeld oznámila exkluzivní spolupráci s módní návrhářkou, influencerkou a blogerkou Olivií Palermo, která vtiskla svůj newyorský rukopis do Karlova klasického, elegantního pařížského stylu.

Jméno Karl Lagerfeld znají snad všichni alespoň z doslechu. Letos v únoru zesnulý pětaosmdesátiletý módní návrhář pracoval 16 hodin denně pro 3 světově uznávané značky. Značka Karl Lagerfeld společně s módní návrhářkou Olivií Palermo nyní vytvořila 5 stylových outfitů pro podzim 2019.  

Rukopis úspěšné blogerky a influencerky Olivie Palermo dodává styl kolekci dámského oblečení KARL LAGERFELD pro podzim 2019. Outfitům dominuje černá barva v kombinaci s bílou. Bílou extravagantní košili doplňují široké černé kalhoty. Úzké černé kožené kalhoty ladí s koženou bundičkou. Nelze opomenout sportovní oděv taktéž v černo-bílé barvě. Šmrnc dodává černé kabelce zvířecí vzor. Všechny nové outfity právě přicházejí na prodejny Karl Lagerfeld.