Společnost FOREO uvádí na trh novou značku FAQ™ SWISS

SPOLEČNOST FOREO UVÁDÍ NA TRH NOVOU ZNAČKU FAQ™ SWISS - Přední světová kosmetická hi - tech společnost FOREO představuje novou značku proti stárnutí pleti – Společnost FOREO , vyrábějící přední hi - tech kosmetické produkty , si dál razí cestu technologickým světem a uvádí na trh novou značku FAQ™ Swiss, která slibuje novou éru našeho přístupu k anti - ag e péči.

Švýcarsko je jedním z nejuznávanějších a nejvíce inovativních biotec hnologických center na světě. Právě tento přístup inspiroval společnost FOREO k vývoji jejích vysoce kvalitních produktů. Díky začlenění buněčných a biomolekulárních procesů do výroby se produkty značky FOREO staly nejvýkonnějším domácím řešením s profesio nálními účinky. FOREO i FAQ™ Swiss si kladou za cíl poskytovat zákazníkům špičkové technologie, které byly ještě donedávna pouze v rukou odborníků.

Obě značky si kladou za cíl zlepš it zdraví a každodenní život svých zákazníků. FOREO a FAQ™ Swiss neusiluj í pouze o dobrý první dojem “dokonalé pleti”, ale o nastartování přirozených procesů v těle, které postupem času vedou ke krásné pokožce. Protože právě pleť v dobré kondici je projevem zdraví a psychické pohody každého z nás.

Zatímco značka FOREO mistrně ovládá každodenní rutinu, FAQ™ Swiss je expertem v oblasti anti - ag e , který v sobě snoubí švýcarské know - how a luxusní přístup. “Dřív nám bývalo ř ečeno, abychom se objednali k profesionálním dermatologům nebo ke kosmetičce, protože jen tak můžeme v boji se stárnutím dosáhnout nejlepších výsledků . Značka FAQ™ Swiss se rozhodla být tím, kdo tento zastaralý přístup změní a umožní lidem na celém světě ošetřit si svou pleť na profesionální úrovni v pohodlí domova. Vývoj produktů, které řeší nejrůznější problémy spojené se stárnutím, nám trval sedm let a zahrnuje řady jako FAQ™ 100 a FAQ™ 200 . A čeká nás toho mnohem víc,” vysvětluje zakladatel společnosti FOREO & FAQ™ Swiss Filip Sedic.

Řada FAQ ™ 200 zahrnuje chytré silikonové pleťové LED masky a stává se tak leaderem v jednom z nejrychleji rostoucích kosmetických odvětví – jen do roku 2030 by měl celosvětový trh s LED maskami na obličej vzrůst o 11,9 % ze současné hodnoty 238,1 milionu dolarů.

Kosmetické přístroje, jejichž součástí je světelná terapie, zažívají právě teď velký boom, což vidíme i v trendech vyhledávání na Amazonu. Podle klíčových slov společnosti Jungle Scout Amazon vzrostl za po slední 3 roky nárůst klíčových slov zahrnujících světelnou terapii jen v USA o 95 %, celosvětově pak o zhruba 77 %.

Kolekce FAQ™ 200 je zcela novou generací dvou LED pleťových masek, které vynikají ultra lehkým a extrémně hygienickým provedením a luxusním švýcarským designem. Každá z masek je bezdrátová, s otevřeným prostorem kolem očí a protiskluzovou čelenkou, díky které se na obliče ji ani nehne , a vy se tak můžete bez omezení pohybovat. Oba modely jsou vyrobeny z průhledného flexi - fit silikonu, jenž funguje jako druhá kůže – perfektně se přizpůsobí konturám vašeho obličeje a zajistí rovnoměrné krytí bez zatížení. Oproti jiným maskám, které mají žárovky pro cílené řešení, obsahuje maska FAQ™ Swiss LED diodu , jež plynule klouže po silikonovém povrchu a zajišťuje tak rovnoměrné ošetření.

FAQ™ 202 pak představuje perfektní řešení pro každého, kdo chce svou péči o pleť posunout na další úroveň. Přístroj FAQ™ 202 využívá síly klinické LED terapie, která přináší viditelné výsledky: je vybaven 8 různými vlnovými délkami LED světla (červeným, modrým, ze leným, oranžovým, fialovým, azurovým a žlutým), včetně infračerveného světla (NIR), jež cíleně řeší známky stárnutí a další kožní nedostatky. 

Terapie infračerveným světlem (NIR) je mocným nástrojem... K léčení různých kožních nedostatků se v ordinacích používá už desítky let, v poslední době ale vyplouvají na povrch i její úžasné omlazující vlastnosti. NIR LED světlo pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu v kůži, redukovat jemné vrásk y a zánětlivé procesy, mírnit pigmentové skvrny a celkově rozjasňovat pleť. Výzkumy prokázaly, že během 6 – 12 týdnů důsledně dodržované terapie můžeme očekávat vidite ln ě mladší pleť

Přístroj FAQ™ 202 obsahuje celkem 600 světelných replikátorů, které vysílají tisíce LED pulzů za sekundu a které jsou řešeny tak, aby vlnové délky pronikaly rovnoměrně do všech částí kůže. Chytrá pleťová maska je propojena s aplikací, k de najdete naprogramované procedury, díky nimž se z vás stane váš vlastní dermatolog. Kromě toho si můžete navrhnout své vlastní ošetření a uspokojit tak specifické potřeby vlastní pleti. Pro ještě větší efekt můžete přístroj FAQ™ 202 používat v kombinaci s přístrojem z řady FAQ™ 100, nejbezpečnějším pulzním a radiofrekvenčním zařízením na světě. Masku FAQ™ 202 však lze používat i samostatně a těžit tak ze všech výhod, které pleti LED a infračervené světlo nabízí.

FAQ™ 201 je jednodušší verzí chytré pleťové masky z řady FAQ™ Swiss 200, jež je vhodná pro všechny, kdo hledají efektivní LED světelnou masku v pohodlí domova.

Pokud se chcete dozvědět víc o FAQ ™ Swiss a držet krok se všemi inovacemi, které pro své zákazníky FOREO připravuje, podívejte se na webové stránky www.foreo.com a www.faqswiss.com, nebo sledujte @FOREO na Instagramu.