NEWS & ARTICLES

Sport a relax v srdci Prahy

Sportovně-relaxační centrum Fitnesskotva a Fitstudiokotva nabízí velkou škálu možností, jak si zasportovat i odpočinout. Pro sportovní nadšence a profíky, ale také pro úplné začátečníky, pořádá spoustu lekcí, ze kterých si vybere opravdu každý. Během teplých dnů probíhají sportovní aktivity také na terase s krásným výhledem na Prahu.

Prostorné fitness je vybaveno vysoce kvalitními stroji. K dispozici jsou trenéři, kteří Vám rádi poradí, jak správně cvičit.

Sportovně-relaxační centra poskytují kromě velké škály lekcí a fitness také Cross sál, který je cíleně určen pro kruhové tréninky, jak lektorované, tak nelektorované.

Po tréninku se můžete zregenerovat ve finské či parní sauně, anebo v privátní vířivce.

Odpočinout si můžete i v solné jeskyni, která využívá léčebné síly minerálních látek obsažených v solích převážně Mrtvého moře, Černého moře a Himalájí. Solná jeskyně napomáhá regenerovat organismus a zlepšuje jeho celkovou kondici. A pokud jste se přes léto nestihli opálit, můžete využít službu solária. V solárním studiu jsou instalována horizontální a vertikální solária nejvyšší výkonnostní třídy MegaSun.

Nezavazujete se zde žádnou smlouvou, jelikož se nejedná o členské fitness. Jednotlivé aktivity můžete navštěvovat v rámci jednotlivých vstupů. Pokud si toto sportovní vyžití oblíbíte, můžete se rozhodnout pro pořízení vstupních nebo měsíčních permanentek.

Další z benefitů pro návštěvníky jsou 1 hodina parkování v garážích OD Kotva zdarma a bezplatné využití dětského koutku.

Fitnesskotva a Fitstudiokotva kromě těchto služeb nabízí také pronájem svých prostor pro různé firemní akce, teambuildingy, semináře nebo tiskové konference. Mimo jiné nabízí zajímavé cenové balíčky pro firmy a jejich klienty či zaměstnance.