Sportovně-relaxační centra nabízí našim čtenářům slevu 10 % na všechny služby

Sportovně-relaxační centra Fitnesskotva a Fitstudiokotva v centru Prahy nabízí naším čtenářům 10 % slevu na všechny služby.

Ve Fitnesskotva můžete navštívit posilovnu se stroji prvotřídní značky Fitness Cybex. Pokud jste si v posilovně nejistí, osobní trenéři vám rádi poradí a navrhnou cvičební program vám přímo šitý na míru.

Fitnesskotva disponuje také sálem, ve kterém probíhají různé lekce, od jógy, přes oblíbené programy Piloxing a Trampolínky, až po kruhové tréninky a taneční lekce.

Podpořit své opálení můžete v solárním studiu Mega Sun, kde mají solárium horizontální i vertikální.

Naproti Fitnesskotva se nachází sportovně-relaxační centrum Fitstudiokotva, který je oproti zmiňovanému sportovnímu centru více zaměřen na odpočinek a relaxaci. Ale i zde vám dají pořádně do těla. Například v multifunkčním sále, který nabízí velkou škálu lekcí, včetně oblíbeného programu Les Mills. Určitě jste už slyšeli o lekcích Bodypump a Bodycombat, které jsou nejnavštěvovanější. Kromě tohoto sálu můžete využít Cross Training sál, jenž je určen přímo pro kruhové tréninky, a to buď s lektorem, nebo bez – záleží na Vás.

Po tréninku si můžete jít odpočinout do SPA, kde se nachází parní a finská sauna a vířivka. Zacvičit nebo odpočinout si můžete do solné jeskyně, kde probíhají jak klasické odpočinkové procedury, tak lekce jógy a pilatesu.

Při příchodu na recepci sdělte heslo „portál dokonalostsama.cz“, předejte vytištěný voucher recepční a čerpejte 10% slevu na služby.

Akce je platná do 30. 9. 2018 a nevztahuje se na permanentky, pouze na jednorázové vstupy.