Správné návyky začínají v dětství, s dětským sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare for Kids

Tezera Švecová
11. Říjen 2018

S mými dětmi jsem vyzkoušela sonický dětský zubní kartáček značky Philips Sonicare. Děti si zuby s kartáčkem čiští rády, lépe a mnohem déle.

Philips Sonicare For Kids je elektrický zubní kartáček pro děti ve věku 3 a starší. Mladším dětem, bych kartáček nedoporučovala dávat, je příliš velký a těžký. Zajišťuje maximální odstranění plaku, sonickou technologii, vyměnitelné samolepky a edukační nástroje, které přemění čištění zubů na zábavu.

Dětský sonický kartáček

Tento elektrický zubní kartáček Philips Sonicare je speciálně navržen pro šetrné čištění a ochranu zubů v jejich vývojových fázích. Aby byla péče o chrup co nejlepší, na kartáček je možno nasadit 2 různé velikosti kartáčkových hlavic.  Zábavné zvuky podporují děti v efektivním čištění celých úst po dobu 2 minut, kterou doporučují zubní lékaři.

Zubní kartáček Philips Sonicare for Kids nabízí dva režimy výkonu s ohledem na děti a správné čištění v různém věku: nízký režim pro mladší děti od 3 let a vysoký režim pro starší děti od 7 let. Tady bych upozornila rodiče, aby dbali na správný výběr režimu pro své dítě.

Výměnné zábavné nálepky pro vlastní vzhled, umožňují dětem jedinečně označit svůj zubní kartáček. Moje děti si často vzhled kartáčku mění a tak čištění zubů je opravdu zábavné.

Sonický kartáček Philips Sonicare For Kids odstraní až o 75 % více zubního plaku než manuální zubní kartáčky.  Jedinečný dynamický účinek šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní. Pogumovaná hlava tohoto elektrického zubního kartáčku je určena pro ochranu rostoucích zubů. Robustní design rukojeti umožňuje postavení kartáčku i snadnou aplikaci pasty na položený kartáček.

Dopřejte dětem ojedinělý zážitek s elektrickým kartáčkem. Více informací o produktu najdete na http://www.philips.cz/detskykartacek