Sprchové gely Frosch Senses jsou šetrné k vám i k přírodě

Tezera Machová
22. Červenec 2019

Jak by se vám líbila jemná, ekologicky šetrná kosmetika rostlinného původu, která je navíc v obalu z recyklovaného plastu a jako bonus je cenově dostupná? Přijde vám to nemožné? Německá značka Frosch představuje svoji novinku, kterou jsou přírodní sprchové gely vhodné pro citlivou pokožku. Na výběr máte ze tří lákavých variant - sladký pomeranč, exotické granátové jablko či posilující Aloe vera. Užijte si tento výjimečný rituál při každém sprchování.

Sprchové gely Frosch Senses neobsahují parabeny, ropné deriváty, barviva, mikroplasty, EDTA (v přírodě nerozložitelnou kyselinu edetovou, která způsobuje podráždění citlivější pokožky). Šetrně myjí a jsou pH neutrální, potěší i vegany, neboť nejsou testované na zvířatech a neobsahují látky živočišného původu. Obsažený panthenol pokožku vyživí, zjemní a hydratuje.

Logo Frosch obsahuje zelenou žabičku, což je záruka výrobku přátelského k přírodě. Veškeré produkty jsou šetrné k životnímu prostředí jak svým složením, které neobsahuje škodlivé látky, tak i udržitelným výrobním procesem s minimálním zatížením naší planety. Lahve jsou recyklované a opět 100% recyklovatelné, stačí je vyhodit do žlutého kontejneru a po čase se vrátí znovu do oběhu.

Značka Frosch se pyšní oceněními jako EU Ecolabel, Cradle to Cradle anebo EMAS a nově také oceněním GREEN BRANDS Czech Republic, které získal v roce 2019 za prokazatelnou udržitelnost a šetrnost k přírodě. Sprchové gely Frosch zakoupíte pouze na prodejnách DM Drogerie Markt, tak na ně při dalším nákupu nezapomeňtě, přispějete tím k ochraně planety bez námahy!

Soutěž o 5 balíčků sprchových gelů Frosch Senses

Soutěžte s námi o 5 balíčků sprchových gelů Frosch Senses (každý balíček obsahuje všechny 3 sprchové gely).

Soutěžní otázka: Co znamená v překladu název značky "Frosch"?

a) zelený

b) ekologie

c) žába

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 4.8.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.