Staňte se hrdinou vlastních příběhů

Báječné chvíle tvoření a hry plné napínavých dobrodružství čekají na děti v každém balení stavebnice Lego® City. S novinkami od této legendární značky, které zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys, si vaše ratolesti vyzkouší role hrdinů všedních dní – hasičů i policistů, nebo si postaví moderní město přesně podle svých představ, v němž se odehrávají neobyčejné příběhy.

Každý se může stát hrdinou

Sady LEGO® CITY HASIČI podporují fantazii a kreativitu, navíc nabízí propracované budovy, skvělá vozidla a zábavné postavy i prostředí, jež nápaditým způsobem zachycují reálný život.

Pro milovníky akčních dobrodružství je zde Lego® City Hasičský záchranný vrtulník. Děti v sadě naleznou vše, co potřebují k sestavení vrtulníku, motorky, elektrárny a LEGO® požáru a k tomu navíc 3 minifigurky, včetně Clemmonse ze seriálu LEGO® City Dobrodružství. Mohou skládat LEGO® plameny na sebe, a sestrojit tak obrovský oheň, který pak hravě uhasí pomocí vodních děl ve vrtulníku s možností vystřelování dílků.

Lego® City Hasičský záchranný vrtulník zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 749 Kč.

Sada LEGO® CITY HASIČSKÉ AUTO S ŽEBŘÍKEM zahrnuje dílky k sestavení modelu kultovního hasičského vozu s žebříkem a hasicím přístrojem, vodního hydrantu i stohovatelných LEGO® plamenů. Nechybí minifigurka hasiče a populární postava ze seriálu LEGO® City Dobrodružství – velitelka hasičů Freya McCloudová. Děti mohou vysunout žebřík, uložit hasičské potřeby do speciální přihrádky v požárnickém voze a stát se hrdiny neuvěřitelných příběhů.

Lego® City Hasičské auto s žebříkem zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 499 Kč.

 

V roli strážců zákona

Rovněž policejní sady od LEGO® City obsahují realistické budovy, úžasná vozidla a oblíbené postavy, díky nimž děti rozvinou svou kreativitu a otevře se jim nový svět plný nečekaných situací.

S tavebnice LEGO® CITY VĚZEŇSKÝ TRANSPORT obsahuje dílky k sestavení kultovní dodávky pro přepravu vězně, odtahového vozu a policejní motorky. Nechybí ani postavy z populárního seriálu LEGO® City Dobrodružství, včetně Duke DeTaina, Snake Rattlera a kriminálnice Clary z LEGO® City TV. Děti mohou pomocí funkce výbuchu odpálit vězeňskou celu z dodávky, zaháknout ji k odtahovému vozu a pronásledovat zlodějku na parádní policejní motorce. Policejní stavebnice od LEGO® City pomáhají dětem s rozvojem fyzických dovedností a sebevědomí prostřednictvím budov s různými funkcemi, realistických vozidel a zábavných postav, které inspirují k otevřenému a kreativnímu hraní.

Lego® City Vězeňský transport zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 499 Kč.

S modelem LEGO® CITY POLICEJNÍ HLÍDKOVÉ LODI, která plave na vodě, si děti mohou přehrávat scény ze seriálu LEGO® City Dobrodružství. Sada je doslova nabitá úžasnými funkcemi a obsahuje minifigurky seriálových postav. S pomocí obsažených dílků si děti mohou sestavit policejní člun s velitelským střediskem a vězením, dron, podvodní skútr a miniponorku. Napínavé příběhy jim pomohou vytvářet postavy ze seriálu LEGO® City a figurka žraloka, se kterými mohou vyrazit na vodu, uvěznit lupiče pomocí síťometu či vyslat do akce potápěčský skútr.

Lego® City Policejní hlídkovou loď zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 1 299 Kč.

Město snů

LEGO® City sady obsahují barevné budovy, špičková vozidla a zábavné postavy podněcující fantazii při hraní. Děti tak mohou prožívat dobrodružství v prostředí, které znají ze skutečného života.

Akční stavebnice Skatepark od LEGO® zahrnuje vše, co děti potřebují k sestavení skateparku – rampy, houpačky, zátarasy a celkem 3 minifigurky, se kterými mohou pořádat skateboardové závody a předvádět dechberoucí triky. Součástí balení je také nákladní auto a LEGO® podložka s motivem silnice, díky níž lze sadu spojit s dalšími podobnými stavebnicemi a rozšířit tak ulice města.

Skatepark LEGO® City zakoupíte na e-shopech Bambule a Sparkys za 749 Kč.

Působivá stavebnice LEGO® CITY MODERNÍ RODINNÝ DŮM je domovem zábavných prvků a realistických detailů, které si děti zamilují. Snadno z ní sestaví třípatrovou nízkoenergetickou budovu se solárními panely a nabíjecí stanicí. Dále nechybí elektromobil a minifigurky celé rodiny – mámy, táty, dcery, syna a retrívra. Díky LEGO® podložce s motivem silnice jej děti mohou jednoduše zapojit do ulice s dalšími městskými modely!

Lego® City Moderní rodinný dům zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 1 299 Kč.

Se stavebnicí LEGO® CITY CENTRUM MĚSTA si holky a kluci postaví město svých snů. Při toulkách jeho ulicemi mohou navštívit pizzerii, automyčku, park či třeba recyklační stanici. Pro celkem 10 minifigurek mohou postavit náklaďák, elektromobil, motorku nebo kolo, a užívat si při tom mnoha realistických funkcí. Například při průjezdu automyčkou roztočí mycí kartáče, pomocí autojeřábu zas mohou vyprazdňovat kontejnery na tříděný opad. Své město pak mohou rozšířit o další části díky LEGO® dílům silnice.

Lego® City Centrum města zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 2 599 Kč.