NEWS & ARTICLES

Staňte se módní návrhářkou a splňte si svůj sen!

Máte dost módy, kterou vidíte nejen na sobě, ale také na kamarádkách ve škole, dámách v kavárně, kolegyních v práci? Máte možnost být originální a vybrat si unikátní kousky personalizovaných doplňků, které podtrhnou váš styl.

Společnost Skinzone přináší na český trh novinku, která hýbe světem, Tedy módu a doplňky v malých sériích, vyrobených a finalizovaných vždy podle přání zákaznice. Můžete si navrhnout, jak budou vaše oblíbené kousky pro denní nošení vypadat. Navíc je možné mítc originální model za přijatelnou cenu. Splňte si svůj sen a staňte se alespoň na chvíli módní návrhářkou.

Nově si pod hlavičkou Skinzone můžete koupit doplňky z té nejluxusnější italské kůže. Obal na knihu, cestovní pas, ikonickou Tote kabelku a další novinky, které jsou jedinečné designovými potisky měst. Přesně těch, která milujete, kde jste se poprvé zamilovala, která toužíte navštívit.

Precizně zpracované kožené doplňky jsou přesně tím dárkem, který vás potěší. Navíc, pokud si vyberete vlastní motiv. Více info hledejte na www.skinzonefashion.com a www.skinzone.cz