Studio Anyo nabízí jako jedno z mála AntiGravity Yogu

Ptáte se, co to ona AntiGravity Yoga je? Jedná se o moderní, komplexní cvičební systém, který nese prvky yogy, pilatesu, rehabilitace, gymnastiky a vzdušné akrobacie.

Toto cvičení není u nás ještě příliš rozšířené. Své příznivce si však zcela jistě najde brzy, jako je tomu jinde ve světě. Má totiž mnoho pozitiv. U cvičení dochází k odlehčení kloubů a kostry od podložky, jedná se o zábavnou a přitažlivou formu cvičení ve spojení s rehabilitací. Její inverzní techniky využívají protažení páteře. Dochází během něho také k intenzivní svalové relaxaci a úlevě od bolesti. Zároveň stimuluje činnost mozku, trávení, snižuje náladovost i zbavuje depresí, stimuluje lymfatický systém, a dokonce odstraňuje vrásky.

Skvělé je, že AntiGravity Yoga je vhodná skutečně pro každého, zohledňuje totiž tělesné schopnosti a věk účastníků. I proto, že se tu setkáte s lidmi různého věku a smýšlení, jsou lekce této jógy velmi zajímavé. Jediný, pro koho není AntiGravity Yoga vhodná, jsou lidé, kteří mají potíže s tlakem nebo trpí kardiovaskulární chorobou.

Dalším pozitivem je, že s AntiGravity Yogou můžete začít bez toho, aniž byste měli jakékoli předchozí zkušenosti s jógou. Tento příjemný způsob relaxace vás doslova pohltí. Jakmile ji začnete cvičit, budete mít pocit, že vaše svaly pracují jinak, že vaše páteř je protažena a že jste se při cvičení a houpání vrátili do dětských let. Budete se prostě cítit o pár let mladší a svěžejší.

Studio Anyo vzniklo pod vedením Andrey Šamonilové po jejím návratu z newyorské Broadway, kde studovala pod vedením Christophera Harrisona nový revoluční typ yogy s názvem AntiGravity yoga. Christopher Harrison, zakladatel AntiGravity yogy, špičkový gymnasta a tanečník na Broadwayi, začal používat hammocks (závěsné šály) nejen pro svoji AntiGravity akrobatickou skupinu, ale i pro celebrity, které měly potíže s klouby a bolavými zády.

O tom, že je AntiGravity Yoga cvičení hravé, svědčí i názvy některých prvků. Můžete si třeba vyzkoušet spidermana, netopýra nebo vážku. Nevěříte, že jste jich schopni? Přijďte se do Studia Anyo přesvědčit sami!