Stylové jarní slip-on tenisky nazujete v cukuletu

Tezera Švecová
06. Duben 2020

Jaro je plné lehkých a svěžích outfitů, které svádějí vyběhnout do sluncem prozářeného dne a vychutnat si vůni trávy a probouzející se přírody. Jenomže zatímco do skříně hmátneme a vylovíme, v botníku už můžeme trochu tápat.

Zimní kozačky na zip se snadno zapínaly, ale už je na ně teplo, zatímco na nazouvací baleríny či pantofle je ještě chladno. Nastává tedy čas jarních tenisek s kilometrovými tkaničkami. Složité zavazování zdržuje, ale s nezavázanými botami budete leda tak klopýtat. S novými jarními modely od značky Deichmann se ale už nemusíte dívat za odjíždějícími světly další tramvaje, ani úzkostně hlídat hodinky, jestli zase nejdete pozdě. Největší zdržovač po ránu vyměňte za tenisky bez tkaniček, komfortní slip-on tenisky.
 

Stylové „nazouváky“ se do jara probudily v mnoha podobách. Ladí tak jak k ležérnímu oblečení, tak přísnému dress-code. Co je ale hlavní, vklouzne se do nich teď hned, bez zavazování, zapínání řemínků či dalších zdržovacích systémů. Jsou pohodlné a prodyšné. Noha se vám v nich nezpotí ani po dobíhání dopravního prostředku či celodenním pobíhání po kanceláři. Zkrátka a dobře je jistojistě unosíte.
 

Odvážné modely slip-on tenisek od Deichmannu září doslova barvami duhy, výjimečné tedy nejsou ani neonově růžové, žluté či bláznivě modré. Pro sebejisté dámy s jistým krokem jsou zase určeny botky například s tygrovaným vzorem. Na své si přijdou i milovnice módy, protože v kolekci naleznou jak botky s nepřehlédnutelným označením značky Nike, tak modely poseté drobnými zářivými kamínky. Nazouvací tenisky Deichmann jsou tu ale i pro elegantní, seriózní a běžné nošení. Takové modely se vyznačují jemnými pastelovými tóny méně křiklavých barev.
 

Ať už je to jak je, nazouvací slip-on tenisky z Deichmannu si získávají stále větší oblibu. Díky tomu patří mezi jedny z TOP trendů letošního jara!