Šumivé tablety REVITAL

Tezera Švecová
21. Listopad 2019

Podzim je ročním obdobím plným hřejivých večerů s knihou, horkých polévek a všeho, co povzbudí a zahřeje v tomto sychravém počasí. Zapomínat nesmíme ani na své zdraví. V době blížících se chřipek a studených rán tělo potřebuje pravidelný přísun vitaminů. A pokud si navíc chcete zpestřit Váš každodenní pitný režim, jednou z možností jsou právě šumivé tablety REVITAL. Vedle různých příchutí, jako jsou limetka, ananas a mango nebo pomeranč, oceníte také rychlou přípravu nápoje. Tabletu stačí hodit do sklenice s vodou, kde zašumí a promění obyčejnou vodu v chutný vitaminový nápoj.

Tablety vyrábí firma VITAR s dlouholetou tradicí na českém trhu. Začínala v roce 1990 a dodnes na trhu nabízí širokou škálu šumivých tablet pod značkou REVITAL. Kromě již zmíněných vitaminů obsahují tablety také minerální látky a zdraví prospěšnou vlákninu, která napomáhá trávení. Jejich obrovské plus je i to, že nepřekyselují žaludek. Pokud tedy máte problém s pálením žáhy, nemusíte mít obavy, šumivé tablety jsou vhodné i pro vás.

REVITAL C vitamin

Tyto tablety obsahují především vysokou dávku vitaminu C. Jeho příjem je důležitý právě v době chřipek a nachlazení, kdy se stává pro tělo významnou oporou a pomáhá mu čelit proti zvýšenému výskytu bakterií a virů. Není to však jen období nemocí, kdy dokážou tablety tělo významně posílit. Hodit se vám budou také při sportu, kdy je tělo vystaveno zvýšené fyzické aktivitě nebo při pracovním stresu, kdy je náchylné na oslabenou imunitu. Výraznou pomocí vám budou také při pobytu v znečištěném prostředí nebo při rekonvalescenci po nemoci.

Samotný vitamin C přispívá k správné funkci imunitního systému a je výborným pomocníkem při ochraně před oxidativním stresem. Pomáhá také ke správné tvorbě kolagenu, který je důležitým prvkem pro normální funkci kůže a dásní. Má vliv také na zvýšené vstřebávání železa a normální psychickou činnost. Tablety dostanete ve velikosti 500 mg nebo 1000 mg.

MULTI 10

Pokud trpíte únavou nebo jste vystaveni stresu, ideální pro vás bude Revital Multi 10. Ten obsahuje důležité vitaminy, přispívající ke správné funkci imunitního systému. Kromě snížení míry únavy a vyčerpání, napomáhá také k ochraně před oxidativním stresem. Tablety obsahují důležité vitaminy skupiny B, C a E, které přispívají také k správnému energetickému metabolismu a správné činnosti svalů.

MULTI FORTE

Ne všechny vitaminy jsme schopni pravidelně přijmout z běžné stravy v dostatečném množství. Často nestíháme nebo máme příliš práce. V zimě je navíc příjem potřebných vitaminů daleko náročnější než v létě, kdy máme k dispozici větší množství čerstvých potravin. Revital Multi forte má ideální a vyvážený poměr složení vitaminů a minerálních látek, jejichž přísun tělo pravidelně potřebuje.